https://dijimad.com/en-iyi-woocommerce-wordpress-tema

WooCommerce WordPress En İyi 4 Tema Rehberi 2022

Jemal REJEPOVA

WooCommerce WordPress En İyi 4 Tema Rehberi 2022

WordPress teması dizini, tüm dünyadaki milyonlarca WooCommerce kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır. Kendi e-ticaret sitenize başlamak için hazır olanlarından birini kullanabilirisiniz. Bu temalar kendi aralarında farklılıklar içermektedir.

Seo Uyumu 

En iyi WP temaları arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gerekenlerden biri işlevselliktir. İşlevselliği belirleyen etkenlerden biri ise tasarım. Seçtiğiniz WooCommerce temaları SEO uyumlu olmalıdır. WordPress teması SEO uyumu sayesinde, arama motoru optimizasyon çalışmalarında etkili bir yükselme sağlarsınız.  Ayrıca Seo uyumu ile ilgi diger yazımızıda okumak isterseniz.

HTTP İsteklerinin Önemi

WordPress e-ticaret temaları, web sitelerinin HTTP istekleri sayılarına dikkat edilmelidir. Web sitenizin herhangi bir sayfasına tıklandığında, görüntülenen CSS, JS, HTML ve fotoğraf dosyalarının toplam sayısı HTTP request sayısını veriyor. Bu HTTP request değeri yüksek olursa web siteniz o kadar yavaş açılacaktır. HTTP request değerinin 50-70 arasında olması idealdir.

Satın alcağınız WordPress Temasının sahip olduğu teknik özellikler arttıkça fiyatlarıda artış gösterir. Örneğin WooCommerce desteği olan bir WP tema seçmeniz durumunda ücret farklılaşabilir. Ayrıca, mobil ve tablet uyumluluğu da WordPress tema fiyatlarını etkileyen faktörler arasında bulunuyor.  Tabi ücretsiz WordPress temalarınada erişim sağlayabilrisiniz.

Warez Temalar

Warez, korsan ve yasa dışı anlamlarına geliyor. WP Warez tema ise lisanslı temaların mevcut telif haklarının çiğnenerek internet ortamında ücretli veya ücretsiz şekilde dağıtılanlardır. Bu durumda çeşitli virüs, güvenlik tehditleri ile karşılaşmanız yüksek olasılıkdır. Tüm bu nedenlerden ötürü sitenize önemli zararlar verebilecek ve veri hırsızlığına neden olabilecek warez tema kullanımından kaçınmalısınız. O yüzden fiyatı neyse verip alabilceginiz en iyi ve güncel WordPress WooCommerce temalarını sizin için seçtik.

WooCommerce WordPress Temaları

  1. Martfury

Martfury; Bu tema çok satıcılı pazaryeri, elektronik, mobilya, giyim,aksesuar ve yüksek teknoloji mağazaları için uygundur. Bu WP teması ile kendi pazaryerinizi oluşturabilir ve satıcıların tıpkı Trendyol, Hepsiburada gibi satış yapmasına izin verebilirsiniz. Dokan, WooCommerce Vendors, WC Marketplace ve WCFM Marketplace dahil olmak üzere en popüler çok satıcılı WordPress eklentileriyle maksimum uyumluluk içinde çalışır. Özel olarak oluşturulduğundan, çok satıcılı işlevselliği eklemekte sorun yaşamazsınız. Siz ve satıcılarınızın için ürün listelemelerini ve hesaplarını yönetim sayfaların şablonlarını görebilmeniniz için demoları mevcuttur. Şablonların tümü, WPBakery ve Elementor eklentisi ile düzenleyebilirsiniz. Mobil uyumlugu ve diğer tüm WordPress eklentilerine uyumluğu ile nice ek özelliklere sahip bir temadır.

WooCommerce WordPress en iyi tema Martfury

       2. Urna

Urna, çok satıcılı pazar yerleri doğru şekilde kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış  WooCommerce WordPress temasıdır. Tüm e-ticaret çözümleriyle birlikte çalışabilir. Bunlar Dokan ve WCFM ve WC Satıcıları gibi WooCommerce için kullanılabilen diğer tüm çok satıcılı eklentiler dahildir. 23’ten fazla e-ticaret mağazası demosu ile isteğinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Urna teması, Slider Revolution, WooCommerce Products Filter ve WPBakery Page Builder gibi bazı eklentileriyle birlikte satın alabilrsiniz.  Aynı zamanda Elementor ve WpBakary Page Builder kullanımına uygundur.

WooCommerce WordPress en iyi tema URNA

3.Kunstwerk

Kunstwerk, çok satıcılı pazar yeri WordPress Temasıdır. Sanat, el sanatları, marangozluk, çömlekçilik, seramik, terzilik, deri, mücevher, mobilya vb. gibi el yapımı işine yönelik tasarlanmıştır.  Elementor, önceden tanımlanmış 3 ana sayfa ve 40’dan fazla özellik içerir. Dokan MultiVendor Dashboard’u ücretsiz ve ücretli sürümleri ile tasarlanmıştır. Açılış sayfası, ziyaretçilerinizi kaydolmaya veya e-ticaret pazaryerinizde satıcınız olmaya teşvik etmek için oluşturulmuştur. Kunstwerk, niş bir tasarım ve özel şablon setine sahip çok satıcılı WooCommerce WordPress Temasıdır. Fiyatlandırma tablosu, ve komisyon oranlarını ve SSS yanıtlamak için uygun bir biçim sağlayan daraltılabilir bir SSS bölümü de vardır. WooCommerce ve Dokan çoklu satıcı eklentisi ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

WooCommerce WordPress en iyi tema

4.iBid

Çok satıcılı pazar yerleri olan bir WooCommerce WordPress Temasıdır. iBid, +25 demolarını tek magaza veya tercihinize göre çok satıcılı mağaza olarak kullanabilirsiniz. E-Ticaret platformunuzu oluştururken, bu WooCommerce WordPress Tema yapılandırmasını birçok farklı şekilde yapılandırabilirsiniz. Güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir ve tüm bu şablonları sürükle ve bırak şeklinde düzenlenebilir. Ayrıca,  bir çok yabancı dil destekli e-ticaret mağazası oluşturmanıza yardımcı olmak için WPML eklentisiyle de çalışır. Dokan WPML eklentisi ile uyumluluk sayesinde, çok satıcılı mağazanızı ve ürünlerini birden fazla dile çevirmek için ekstra işlevlerin kilidini açmanız yeterlidir.

Not: Extra bazı eklentiler tema fiyatına dahil değildir. Gurmewoo.com ‘dan gerekli eklentilere uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

WooCommerce WordPress en iyi tema iBİd

 

Web Siteniz bu ve benzeri diger WordPress temaları kullanabilirsiniz. Örnek verdigimiz 4 tema tasarım açısından kullanım kolaylıgına sahip olanlarıdır. Ayrıca, isterseniz ücretsiz WooCommerce WordPress Tema da bulabilrsiniz.

0 Yorum

Bir yanıt yazın

Diğer Makaleler

shopify nedir

Shopify Nedir? Shopify Kullanmak için 4 Neden

Shopify Nedir? E-Ticaret platformları arasında açık ara rakiplerinin arasından sıyrılmıştır ve kendini ispat etmiştir. Shopify; merkezi Ottawa, Ontario'da bulunan Kanadalı…

Detayları İncele
shopify b2b ozellikleri

Shopify B2B e-Ticaret Nasıl Yapılır?

Shopify Summer 2022 Güncellemesi Shopify bilindiği üzere dünyanın lider bulut e-ticaret uygulamalarından biri rakiplerinin arasında her defasında sıyrılmayı bilen Shopify…

Detayları İncele
2022 yilinin en sevilen gifleri

2022 Yılının En Sevilen GIF’leri (Top 5)

2022 Yılının En Sevilen GIF'leri (Top 5)Bundan birkaç yıl önce duysak anlamayacağımız GIF kavramına, artık birçoğumuz aşinayız. "GIF" kavramı, "Graphics…

Detayları İncele
Arrow-up