Biz Kimiz

WordPress ve WooCommerce eklentileri geliştiren markamız GurmeWoo ile çıktığımız bu yolda ekibimizi her geçen gün büyütürek DijiMad çatısında toplamaya karar verdik. Tek kişiyle çıkılan bu yolda 8 kişiden oluşan profesyonel ekibiyle beraber, dijitalde sonsuz fikirlere açık ve bu fikirleri hayata geçirebilecek potansiyele sahip yeni nesil bir ajans şirketi olma vizyonunu taşımaktayız.

Uzun yıllardır dijitalde verdiğimiz hizmetler, bizi birlikte çalıştığımız gerek kişi gerekse kurumların referansı eşliğinde bu günlere kadar getirdi.

Öncelikli amacımız dijitalleşen dünyada kendine yer açmak isteyen ve yüksek hedefleri bulunan müşterilerimiz için hayallerindeki projeyi hayata geçirmektir. Yapılması mümkün görülmeyen projelerin mümkün olduğunu ispatlamayı görev ediniyoruz.

Her bir ekip üyemiz alanında uzman ve sorumluluk bilinci yüksek kişilerden oluşmaktadır. Bu bağlamda yapılan hiçbir çalışmada üretkenlikten taviz vermiyor, en iyisi için emek harcıyoruz.

dijimad kadro
Adsiz tasarim 46
hakkimizda

Dijimad Neler Yaptı

Web tasarım alanında birçok farklı sektörde hizmette bulunduk. Bize gelen soyut fikirleri en özel tasarımlarımızla birlikte hayata geçirdik. Tasarımda öncelikli amacımız müşterilerimizin hayallerindeki görüntüyü yansıtabilmektir. Aynı zamanda istenileni en doğru şekilde anlayıp en estetik görüntüyü sunmaktır.

WordPress çözümlerimiz ile birçok müşterimizin sorununu çözdük. Türkiye’de özellikle wordpress e-ticaret alanında kişiye özel geliştirdiğimiz eklentiler ile mutlu müşteriler kazandık. 

Basit, güvenilir, kolay kullanımı ile ön plana çıkan E-commerce hizmeti Shopify ile E-ticaret sayfalarının entegrasyonları, tema düzenlenmesi ve bütün işleriyle 360° çözüm üretiyoruz.

Web’deki iddiamızı mobil alanda da sürdürüyoruz. Gelişen teknoloji ve trendleri takip ediyor, estetik ve sorunsuz çalışan mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Ayrıca hızlı ve kullanışlı uygulamalar yaparak kitlenizi mobile çekmenizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Dijitalde yapacağınız her iş için gerekli marketing çalışmalarında bulunduk. Google Ads, Sosyal medya reklamcılığı, e-mailing vb. birçok marketing çalışmasını müşterilerimiz için hayata geçirdik. Pazarlamadaki başarılarımız ile müşterilerimizin gelirlerini katlamayı başardık.

Müşterilerimiz için en uygun alan adı ile hosting temin ettik ve etmeye devam ediyoruz. 

Adsiz tasarim 47

Dijimad Neden Tercih Ediliyor

Adsiz tasarim 46

Dijimad İle Kimler Çalıştı

Arrow-up