Özel WordPress Tema Tasarımı

Mevcut WordPress web sitenizi kendi kurumsal kimliğinize uygun olarak yeniden tasarlayalım. Hazır olan UI içeriğiniz Özel WordPress Teması haline getirelim.

WordPress'in Temel Özellikleri

WordPress size içeriklerinizi hiç bir kod bilgisi olmadan internet sitenize yayınlayabilceğiniz dinamik bir alt yapı sunar, bu sayede sayfalarınızı kolaylıkça ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

İçeriğinizi en iyi şekilde son kullanıcıya sunmanız için var olan şablonunuzu özgünleştirmeniz gerekebilir.

Biz de bu en basit temel özellikleri kullanarak, İstediğiniz herhangi bir konseptte, sıfırdan hazırlanarak veya hazırlanmış olan web sitenizi WordPress altyapısı ile entegre ederek, sizlere özel bir WordPress Tema Tasarımı konusunda yardımcı olabiliriz.

Mobil Uyumlu Kodlama

Ziyaretçilerin 80%'lik kısmı mobilden sitenizi ziyaret eder, bu yüzden temanızı hazırlarken Mobil Uyumlu hale getiriyoruz.

Özgün Tasarım

Öncesinde hazırlanan veya hazırlancak olan web sitenizi tamamen özgün tasarım haline getiriyoruz

Açılış Hızları

Özel WordPress Tema Tasarımı hizmetinin en kilit noktası olan, WordPress açılış hızınızı ihtiyaç duymadığınız kod parçacıklarını sistemden ayırarak daha hızlı hale getiriyoruz.

Neden WordPress Tema Tasarımı tercih etmeliyim ?

Çok bilindik wordpress temaları malesef çok yavaş çalışmaktadır, yavaşlığın yanı sıra sizin kullandığınız her hangi bir temayı bir başkasıda kullanmış olabiliyor. 

WorddPress alt yapısıyla beraber, dinamik sayfalarınız ile güncel bilgileri gerçek zamanlı olarak paylaşabiliyor ve güncelleyebiliyorsunuz. 

Gelin ve bu süreçlerinizi dijimad ile beraber daha kolay bir hale getirin.

18
19

Özel WordPress Tema Tasarımı Avantajları

Tamamen işletmenize ve hedef kitlenize dayalı olarak geliştirilen bu özel tasarımlar ile birlikte rakiplerinize fark yaratabilirsiniz. Özel WordPress Tema Tasarımı ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz özel temayı sağlam bir temelde geliştirerek arama motorlarında rakiplerinize fark atın.

WooCommerce Tema Geliştirme

Hazır temalardan sıkılmış olabilirsiniz. Sizin için kendi sektörünüzde UI/UX deneyimlerine göre tasarlanmış bir temayı WordPress’e sizler için giydirebiliriz. Sizin için tasarlanmış bir tema sizi her zaman rakiplerinizin önüne geçirecektir.

Hazır temalar genel geçer kabul görmesi için içinde bir çok yapıyı bulundurduğu için stabil ve hız konusunda problemler yaratabilir. Size özel hazırlanan temalar hız, SEO’ya destek ve size özgünlük katacaktır.

Adobe Photoshop, Figma, Adobe XD gibi çizim uygulamalarından temaya giydirme yapabilir isterseniz tasarım dahil sizin için tema geliştirebiliriz.

20
21

Tema Geliştirme Süreci

WordPress ve WooCommerce için geliştirmiş olduğumuz özel tasarımı son derece sorunsuz çalıştığından emin olmak için gerekli tüm testleri ve denemeleri gerçekleştiriyoruz.

Proje süreci boyunca belirli periyotlarla toplantılar düzenleyip, sizden gelen geri bildirimlere göre gerekli çözümleri üretiyoruz.

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up