E-ticaret Kurulum Hizmetleri

Firmanızı E-ticaret’e Taşıyın.

Firmanızı Neden E-Ticaret Dünyasına Taşımalısınız?

E-ticaret çok geniş bir alan, bu yüzden markanız veya firmanız oldukça geniş kitlelere hitap edebilir ve ulaşabilir. Ayrıca bir marka veya işletme sahibi olmadan da internet üzerinden ticaret yapabilirsiniz.

7/24 Ulaşılabilirlik

Ürünlerinizi internet üzerinden satışa açtığınız an 7 gün 24 saat müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir mağaza olabilirsiniz

Düşük Maliyetler

7 gün 24 saat açık kalan bu mağazanızda kira verme, işlek bir yerde mağaza açma gibi dertlerden kurtulmuş olursunuz.

Müşteri Kitlesi

E-ticaret mağazanızı açtığınızdan itibaren internet erişimi olan her kullanıcı sizin için müşteri potansiyeli taşımaktadır.

WooCommerce Mağaza Kurulumu

Kendi E-Ticaret işletmenizi kurmanız, sizlere daha büyük bir hedef kitleye hitap etme şansı tanıyacaktır

WooCommerce, WordPress için geliştirilmiş tamamen ücretsiz bir eklentidir bu sayede maliyet açısından düşünüldüğünde işletmelere ek bir harcama sarfetmeden, e-ticaret sitelerini oluşturmalarına imkan sunar.

E Ticaret WooCommerce 1
2 2

Shopify Mağaza Kurulumu

Bir çok bilindik e-ticaret firması Shopify kullanmaktadır. Shopify’ın diğer e-ticaret hizmetlerine göre kendini en avantajlı yapan özellikleri Alt yapının karmaşık olmaması, ürün eklemek, ödeme almak, satış sürecini kolayca doğru şekilde yönetmenizi sağlar ve içeriğinde bir çok uygulama barındırır. Sizde Shopify mağazanızı hemen hazırlayarak bu avantajlardan faydalanın.

Magento Mağaza Kurulumu

E-Ticaret’in hızlı geliştiği bu pazarda, mağazanızın müşterilerinize iyi deneyimler yaşatmasını istiyorsanız doğru bir platform seçmelisiniz.

Magento bu konuda oldukça iddalı bir platformdur ister küçük, ister büyük bir işletmeniz olsun, Magento ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir. Bu esneklik sayesinde tüm gereksinimlere uyum sağlar.

3

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up