WordPress Geliştirme Hizmetleri

Popülaritesini ve güvenini her geçen gün biraz daha arttıran, halihazırda internetteki web sitelerinin %25 inin alt yapısı olan WordPress ile hayalinizdeki siteyi gerçeğe dönüştürelim

Referanslarımız

WordPress hizmetlerimiz ile tanışın

 

Alanlarında uzman yazılım ve tasarım ekimiz ile hedefinizdeki siteye kolayca ulaşın. Hazır uygulamalar, özel çözümler, sizin için tasarlanmış temalar ile WordPress sitenizi hayata geçirelim. Bakım ve destek hizmetlerimiz ile sizlerin ve ziyaretçilerinizin her zaman kusursuz siteler ile buluşmalarını sağlıyoruz.

Eklenti Geliştirme

WordPress geliştiricileri ekibimiz iyi eğitimli, yüksek motivasyonlu ve eklenti geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir.

Tema Geliştirme ve Özelleştirme

Tamamen özelleştirilmiş tema şablonlarını sıfırdan oluşturuyoruz.

Mimari Oluşturma

WordPress’in gerçek gücünün ve çok yönlülüğünün kilidini açabilmeniz için eksiksiz kurulum ve yapılandırma hizmetleri sunuyoruz.

WordPress Mobil Uygulama Geliştirme

WordPress ile istediğiniz tasarımda ve fonksiyonda mobil uygulamalar geliştiriyoruz İster Android, ister IOS

WordPress Destek ve Bakım

WordPress geliştirme desteği sunuyoruz ve web sitenizin her bileşeni için bakım hizmeti pratik sektörel bilgimizle, bu destek hizmetleri sitenizi her zaman optimum performansta tutmaya özen gösteririz.

Büyük Pazar Payı

Piyasa araştırmaları, WordPress’in internet üzerindeki tüm web sitelerinin % 25’inden fazlasının tercih ettiği bir platform olduğunu göstermektedir.

Özel Eklenti Geliştirme

Sitenizin yada sizin ihtiyacınız olan eklentiyi bulmakta zorlanıyor musunuz ? Size özel aksiyonlara, düzenlemelere, ödeme veya kargo gibi entegrasyonlara mı ihtiyacınız var ? Php, js, jquery, mysql ve bir çok dilde uzman ekibimiz ile size uygun eklentileri projelendirip gerçekleştirip desteğini sağlayalım.

Uzman çözümlerimiz ve tecrübemiz ile tüm eklenti ihtiyaçlarınıza çözüm bulalım.

17
18

Özel Tema Geliştirme

Tema seçimlerinizde kriterlerinizi yerine getiren en uygun temayı bulmak için pazar pazar gezmekten; Porto, Flatsome, Martfury hangisi ne iş yapar hangi yönleri güçlü benim ihtiyacım olan hangisi soruları kendi kendinize araştırmaktan cevaplamaktan sıkıldınız mı ? Aklınızdaki yada tasarımcılarınız tarafından tasarlanmış temayı yüksek performanslı bir şekilde WordPress teması haline getirmek için buradayız.

 Her amaca hitap etmek için evrensel fonksiyonlarla donatılmış, sitenize ihtiyacınızdan fazla yük bindirip yavaşlatan temalardan sizi kurtaralım. Tema Geliştirme hizmetlerimizin detayları için tıklayın.

Destek ve Bakım

WordPress siteleri tabiri caizse küçük bir çocuk gibidirler. İlgilenmek ve zaman ayırmak gerekir. Bu ilgi bazen kodsal yeterlilik bazen teorik bilgi gerektirir. Bir sorunu düzeltmeye çalışırken siteyi kullanılamaz hale getirmek gibi olası kazaları peşinden getiren yorucu süreçlerden sizi kurtaralım. Tüm güncelleme, yedekleme, hata giderme ve geliştirmelerinize destek olalım.

19
20

Sunucu ve Barındırma

Profesyonel sunucu ve barındırma hizmetlerimiz sayesinde WordPress sitenizin her zaman erişilebilir olması, hızlı ve güvende olması konusunda tüm endişelerinizi bir kenara bırakın ve ziyaretçi memnuniyetinizi gözlemleyin. 

WordPress konusunda uzman ekibimiz tarafından tasarlanmış barındırma hizmetlerimiz, sitenizin tüm gereksinimlerini karşılayacak servisler sistemler ile donatılmıştır.

Seo ve Analiz

Ziyaretçi sayılarınızın artması için yapmanız gerekenler konusunda bilgiye ve desteğe ihtiyacınız var fakat birçok arama motoru, kaynak, forum vb. yerlerdeki bilgi kirliliği yorucu olmalı. Kulaktan dolma bilgiler ile sitenize daha fazla ilgi çekmeye çalışırken popülaritenizi tamamen kaybedebilir, arama motorlarından silinebilirsiniz. 

Analiz ve seo konusunda uzman ekibimizce kullanılan araçlar, içerikler ve reklamlar ile sitenizi üst sıralara taşıyalım.

21

Kullandığımız teknolojiler

php logo

Php

node js logo

Node Js

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ vue js logo

Vue

flutter logo

Flutter

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ github logo

Github

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ docker logo

Docker

google amp logo

AMP

webpack logo

Webpack

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ nuxt

Nuxt

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ tailwind css logo

Tailwind

javascript logo

Javascript

jquery logo

JQuery

Eklenti geliştirme sürecimizde, en iyisini geliştirebilmek için çok fazla pazar araştırması yapıyoruz. Yanısıra WooCommerce geliştirme şirketi olarak, müşterimizin mağazasının en son teknolojiye sahip olmasına yardımcı oluyoruz.

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up