lovingdove

Lovingdove E-Ticaret Sitesi

Lovingdove firmasına B2B, Affiliate odaklı E-Ticaret Sitesi geliştirildi. Proje sürecinde e-ticaret sitesinin ihtiyaçları, projenin genel amacı analiz edildi proje öncesi…

Lovingdove firmasına B2B, Affiliate odaklı E-Ticaret Sitesi geliştirildi.

Proje sürecinde e-ticaret sitesinin ihtiyaçları, projenin genel amacı analiz edildi proje öncesi müşteri ile gerekli toplantılar düzenlendi, ilk eskizler ve çizimler yapılarak müşteriye sunuldu.

Sitenin işleyiş, içerik, görsel vb. düzenlenmeleri en başından düzenlenip site üzerinde uygulandı. Aynı zamanda firmaya Hosting/Barındırma hizmeti sağlandı.

lovingdove

Abonelikli Ürün Satışı

Lovingdove ABD’de düzenlenen cenaze törenleri için kişiye özel simgesel ürün satışı yapan bir e-ticaret sitesidir, Genel olarak cenaze törenlerini düzenleyen firmalara ürün satışı yapan lovingdove abonelikli satış sayesinde bayiilik verdiği mağazalardan düzenli olarak aylık ödeme alıyor ve ürün gönderemi sağlıyor. Bu süreçte sitenin abonelikli ürün satışı kurgusunu yapılandırdık ve hayata geçirdik.

E-Cüzdan Sistemi

Cüzdan sistemi sayesinde bayii olan mağazalar lovingdove üzerindeki bakiyelerine yükleme yapabiliyor ve bakiyeleri üzerinden sipariş verebiliyorlar, aynı zamanda talimat vererek aylık olarak cüzdanlarına düzenli olarak bakiye yükleyebilecekleri sistem yapıldı.

İhtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen projeler

  • Ürün Kişiselleştirme Uygulaması
  • Affiliate Satış Ortaklığı Sistemi

e wallet

Lovingdove.com Nedir?

lovingdove.com ABD’de Cenaze törenleri düzenleyen firmalar için kişiselleştirilmiş ürünler satan bir E-ticaret sitesidir.

 

Diğer Yapılan Çalışmalar

image 1

Mrguild.com PWA İade Uygulaması

Takım elbise satışı yapan müşterimiz mrguild.com e-ticaret sitemiz depodaki süreçlerini ve personelin iade süreçlerindeki işlerini hafifletmek adına internet sitesiyle entegre…

Detayları İncele
lapt ss1

LAPT Design E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Hayat kolaylaştıran ve pratik kullanıma sahip teknolojik ürün aksesuarlarının satışını yapabilmek üzere hızlı, responsive ve kullanışlı bir e-ticaret sitesini hayata…

Detayları İncele

Firmanıza özel çözümler üretmek için teklif alın

Arrow-up