WooCommerce Geliştirme Hizmetleri

WooCommerce Geliştirme Hizmetleri, mevcut WordPress web sitenizi dünya çapında en iyi  WooCommerce geliştirmesi  tarafından özelleştirilebilir bir e-ticaret mağazasına dönüştürün.

Hazırda
90+ Eklenti

Wordpress Eklenti
Geliştiricisi

300+
Mutlu Müşteri

Referanslarımız

WooComerce Geliştime Hizmetleri İçin İyi Bir Uzmanla Çalışırsanız WordPress'ten İstediğiniz Her Sonucu Almanız Mümkün!

 

Bir WordPress websiteniz var mı? Yaygın olarak kullanılan WooCommerce eCommerce eklentisi ile sitenizi  e-ticaret websitesine dönüştürün. Başka kaynak kullanmadan ve tamamen ücretsiz.

WooCommerce'in Temel Özellikleri

WooCommerce, açık kaynaklı e-ticaret platformudur. Geliştirme hizmetlerini benimsemenin avantajı, girişimciler için tamamen özelleştirilebilir bir platform olması ve dünya çapında kullanılmasıdır.

WooCommerceen büyük  avantajı; hızlı ve az yer kaplamasıdır.

Açık Kaynak Kod

Bütün düynayada girişimciler için tamamen özelleştirilebilir, geliştirilebilir, degiştirilebilir, açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur.

Kolay Kurulum ve Kolay Kullanımlı

WooCommerce kurulumu çok kolaydır, yeni başlayan biri olsanız bile. Kolayca yönetebilir, esnek ve uygun maliyetlidir.

Kolay Ödeme Yöntemi ve Kargo Yönetimi

Anlaşmalı oldugunuz ödeme kuruluşuna veya kargo firmanıza göre uyumlu çözümler üretebilirsiniz.

Kolay Sipariş Yönetimi

WooCommerce, çeşitli sipariş durumları yönetici tarafında kolayca yönetilebilir.

Her Şey Satılabilir

Mağazada hemen hemen her şeyi satabileceksiniz. Abonelikler, üyelikler, randevular ve daha fazlası...

Özelleştirilebilen Mağaza

Tüm lojistik, teknik ve pazarlama ihtiyaçlarınız için birçok WooCommerce eklentisinin yardımıyla işinizi büyütebilirsiniz.

Dijimad Türkiye'de Tanınan WooCommerce Geliştirme Şirketidir

Dijimad GurmeSoft şirketinin geliştirme hizmeti veren markasıdır. Diğer bir kardeş markamız olan GurmeHUB dan gelen 7+ senelik WooCommerce eklenti geliştirme tecrübelerinden sonuna kadar faydalanmaktadır.

GurmeHUB şimdiye kadar 90+ fazla uygulama ve özel çözüm geliştirmiştir. WordPress mağazasında eklentileri ve müşterilere özel çözümleri ile ön plana çıkmaktadır. Türkiye’de WordPress konusunda büyük bir açığı kapattı ve herkes tarafından kabul edilip saygı ile karşılanmaktadır.

WooCommerce Mağaza Kurulumu

E-ticaret şuanda dünyanın dört bir yanını sarmış durumdadır. Kendi online işletmenizi kurmanız, sizlere daha büyük bir hedef kitle ve geleniksel bir işletmeyle karşılaştırdığınızda daha prestijli gözükmenizi sağlayacaktır.

WooCommerce tamamen ücretsiz bir eklentidir bu sayede maliyet açısından düşünüldüğünde işletmelere ek bir harcama sarfetmeden, e-ticaret sitelerini oluşturmalarına imkan sunar.

Gelin ve bu süreçlerinizi dijimad ile beraber daha kolay bir hale getirin.

wooCommerce geliştirme mobil uyumlulugu
Adsiz tasarim 6

Özel Yazılım Geliştirme ve Özelleştirme ​

Hızla büyüyen dijital dünyada, statik bir web sitesine sahip olmak işinizi büyütmek için bir engel olacağınızı biliyoruz. Teknoloji trendleri takip etmek, mağazanızda da sürekli değişimlere ve güncellemelere uyum sağlamanız gerekiyor.

Teknolojinin değişikliği yanı sıra müşterilerin ihtiyaçları ve zevkleri degişiyor. Bu yüzden , işinizi büyütmek için müşteri ihtiyacına göre sürekli degişim ve gelişime açık olmak  bir zorunluluktur.

Müşterilerin iş gereksinimlerini karşılamak ve sorunları çözmek için çok çeşitli özelleştirmeler sunuyoruz. 

WooCommerce Tema Geliştirme

WooCommerce mağazanızda trafiği güçlendirmeniz için kusursuz bir temaya sahip olmanız gerekir.

Müşterilerimize sınırsız tema seçeneği ile istedikleri alanları özgün bir hale getiriyoruz.

Müşterilerimize sınırsız tema seçeneği ile istedikleri alanları özgün bir hale getiriyoruz.

Hazır temalardan sıkılmış olabilir ya da var olan temanızı WooCommerce iskeleti üzerine giydirip tema haline getiriyoruz. Kendi sektörünüzde UI/UX deneyimlerine göre tasarlanmış bir tema sizi her zaman rakiplerinizin önüne geçirecektir.

Hazır temalar genel geçer kabul görmesi için içinde bir çok yapıyı bulundurduğu için stabil ve hız konusunda problemler yaratabilir. Size özel hazırlanan temalar hız, SEO ya destek ve size özgünlük katacaktır.

PSD, Figma, SketchUO gibi çizim uygulamalarından temaya giydirme yapabilir isterseniz tasarım dahil sizin için tema geliştirebiliriz.

WooCommerce Geliştirme Hizmeti
wooCommerce geliştirme mobil uyumlulugu

WooCommerce Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüze baktığımızda mobil uygulamaların ön plana daha fazla çıktığını açıkca görebiliyoruz. Internet kullanıcıların artık %90’dan fazlası web sitelerine kıyasla mobile uygulamaları tercih ediyor.

Sizin için WooCommerce alt tabanıyla çalışan sitenizi, mobil uygulamaya uygun hale getiriyoruz. ,

WooCommerce Taşıma Hizmeti

Taşıma hizmetlerinde öncelikle göç kaynak platformunu inceliyor ve sizin için bir plan çıkartıyoruz. Ürünler, Varyasyonlu Ürünler, Kategoriler, Ürün Görselleri, Etikler varsa içeriklerinizi yaptığımız çalışma ve ara yazılım çözümleri ile SEO da en az kayıp yaşayacağınız şekilde WooCommerce göç ettiriyoruz.

Ürün ve varyasyonlarda kullanılan özel alanları proje zamanında sizinle planlayıp ilgili alanlarla örtüştürüyoruz.

WooCommerce Geliştirme Hizmeti, mevcut WordPress web sitenizi dünya çapında en iyi 
WooCommerce Geliştirme Hizmetleri görseller

WooCommerce Geliştirme Hizmeti

Yazılım dünyasının hemen hemen her bölümünde bulunan apiler, en basiti bir otobüs izleme sistemlerinde mesajlaşmaya kadar olan bu süreçteki görevi yönetmek için arka planda çalışır.

WordPress REST API sayesinde geliştiriciler WordPress içeriklerini istemci tarafında JavaScript’ten veya dış uygulamalardan veya PHP dışındaki dillerden edinebilir ve ilgili alanları güncelleyebilirler.

Harici uygulamalarınız için WooCommerce tarafında bir API endpointi oluşturabilir ve WooCommerce içinden veri okumayı yazmayı sizin için kolay hale getirebiliriz. ERP, CRM gibi özel uygulamalarınızla WooCommerce entegre etmek API geliştirme hizmetlerimizle çok kolay.

WooCommerce B2B Geliştirme

B2B; Business to Business bayilik sistemlerinizi WooCommerce ile kısa süreli geliştirme süreleri ile size özel hale getirebilirsiniz.

ERP uygulamanız ve WooCommerce ile bayilik sisteminize özel kurgular ile kapalı devre bayilik sistemi oluşturulabilir. Kullandığınız Muhasebe programlarınız(Logo, Nebim, Zirve, Paraşüt, vs) ile entegre çalışabilecek ve bayilerinize özel indirimler uygulayabileceğiniz, kampanya ve fiyatlandırmaların olabileceği B2B sisteminizi kurabiliriz.

WooCommerce Geliştirme Hizmetleri görselleri
WooCommerce Geliştirme Hizmetleri görsel

WooCommerce Mağazınızı
Özelleştirin.

WooCommerce mağazanızı yeni trend tasarımlarına göre daha güncel hale getiriyoruz.

Büyüyen dijital çağda, kullanıcıların çok yüksek beklentileri ve talepleri vardır. Bu yüzden işletme sahiplerinin de aynı şekilde çağın tenolojisini takip etmesi gerekir.

Tam da bu noktada hızla büyüyen bu dijital çağa sizi ortak ediyoruz

Dijimad, WooCommerce geliştirme hizmetleri ile işletminizi ve kullanıcılarınızı istedikleri özel gereksinimlerine karşı özelleştirme sunar. Müşterilerinizin taleplerini ve beklentilerine karşı hemen bizim ile iletişime geçin

WooCommerce Headless Geliştirme

Headless Development ile WooCommerce ara yüzünü arka ucundan ayırıp bunun yerine Vue JS, React JS gibi farklı bir programlama dili ile geliştiriyoruz ve bu sayede size özel bir kullanıcı ara yüzü ortaya çıkıyor.

Dijimad ile WooCommerce’de yavaş çalışan temalarınızı WooCommerce Headless Development Mimarisi ile güncelleyip hızlandırmasını sağlıyoruz.

WooCommerce Geliştirme Hizmetleri görseli

İyi bir yazılım firmasındasınız sizlere özel WooCommerce çözümleri üretiyoruz

GurmeWoo bir dijimad alt kuruluşunda olan dünyada popüler olan bir çok hazır alt yapı sistemlerine eklentiler, uzantılar ve modüller geliştirmektedir.

Kullandığımız teknolojiler

php logo

PHP

node js logo

Node Js

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ vue js logo

Vue

flutter logo

Flutter

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ github logo

Github

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ docker logo

Docker

google amp logo

AMP

webpack logo

Webpack

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ nuxt

Nuxt

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ tailwind css logo

Tailwind

javascript logo

Javascript

jquery logo

JQuery

Eklenti geliştirme sürecimizde, en iyisini geliştirebilmek için çok fazla pazar araştırması yapıyoruz. Yanısıra WooCommerce geliştirme şirketi olarak, müşterimizin mağazasının en son teknolojiye sahip olmasına yardımcı oluyoruz.

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up