pazaryeri-kurulum-5fil

5fil.com Pazaryeri Kurulumu

5fil.com Pazaryeri Kurulum 5fil, yeni tüketicilere ikinci el ürün kullanma konusunda ilham veren bir markadır. İkinci el ürün alım satım…

  • Müşteri
    5fil
  • Hizmet Türü
    Pazaryeri Kurulum
  • Website

5fil.com Pazaryeri Kurulum

image 1

5fil, yeni tüketicilere ikinci el ürün kullanma konusunda ilham veren bir markadır. İkinci el ürün alım satım işlerini, hem alıcı hem de satıcı için kolay hale getirmektedir. Artık giymediğiniz kıyafetlere ikinci bir hayat verme manifestosuyla hareket eden 5fil.com, çevreye duyarlı moda inancıyla giysilerin yaşam döngüsünü uzatmayı amaçlamaktadır.

Güçlendirilmiş Tema

Web sitesinin daha hızlı çalışması, aynı zamanda dijital pazarlama ve SEO çalışmaları için uygun hale gelmesi açısından birçok düzenleme yapılmıştır.

Uzman ekiplerimiz sizler için özel tasarım yapmanın yanı sıra mevcut WordPress temalarınız için de geliştirme hizmeti vermektedir.

Mobil Kullanılabilirlik

Kurmuş olduğumuz pazaryerinin, mobil üzerinde de efektif bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli düzeltmeler ve çalışmalar yapıldı. Pazaryeri kurulumu hizmetinin en önemli kısımlarından biri olan mobil uyumluluk, markanızın daha ulaşılabilir olması açısından oldukça önemlidir.

image 5
pazaryeri kurulumu
pazaryeri kurulumu

Ödeme Entegrasyonu

Kurulum hizmeti verdiğimiz pazaryerine aynı zamanda Paratika ile çalışan ödeme entegrasyonu hizmeti sağlandı.

Üye kaydı, tedarikçi kaydı gibi yerlerde sözleşme ve yasal sorumlulukların yerine getirilmesi için gerekli hizmet sağlandı.

Satıcılar için kolay ve kullanışlı bir alan yarattık

Satıcıların ürün yükleme, görüntüleme ve listeleme yaptıkları kullanışlı bir alan yarattık. Bu sayede satıcılar daha hızlı ve zahmetsiz şekilde ürünlerini satışa koyabileceklerdir.

Aynı zamanda yüklenilen ürünlere kategorilere göre otomatik olarak stok kodu verilmesini sağlayan hizmeti sağladık.

Yapmış olduğumuz tüm bu geliştirme hizmetlerinin yanında düzenli olarak bakım hizmeti de vermekteyiz. Projenizin öncesinde, yapımında ve sonrasında her anında yanınızda olmaya devam ediyoruz.


Teknik Destek Sağlayan Bir WordPress Ajansıyız

Dijimad olarak dijital dünya içinde kendine yer edinmek isteyen, yüksek hedefleri olan müşterilerimizin projelerini hayata geçirmek için çalışıyoruz. Zor gibi görünen projelerin yapımında görev alıyoruz.

WordPress çözümlerimiz ile birçok müşterinin sorununu çözdük ve çözmeye de devam ediyoruz. Yeni nesil bir dijital ajans olarak, müşterilerimize WordPress alanında teknik destek sağlıyoruz. Bakım hizmeti, dijital pazarlama, e-ticaret pazaryeri kurulumu gibi birçok alanda dijital dünyaya değer katmaya devam ediyoruz.

Diğer Yapılan Çalışmalar

azkarbon.proje

AZKarbon Pazaryeri Kurulumu

İnci Holding Firmasının bir e-ticaret pazaryeri girişimi olan azkarbon.com için kurumsal web sitesi yapımı ve düzenli bakım-destek hizmeti sağlanmakta. AZKarbon…

Detayları İncele
snekarbaker

SneakerBaker.com Pazaryeri Ödeme Çözümü

sneaerbaker.com firmasına pazaryerlerinde ödeme alabilmesi ve alt satıcılarına dağıtabilmesi için iyzico entegrasyonu ile uyumlu çalışabilen WooCommerce Ödeme Ağ geçidi geliştirildi.…

Detayları İncele
nakvaryumcom

Nakvaryum.com Pazaryeri Çözümleri

Nakvaryum.com firmasına pazaryerlerinde ödeme alabilmesi ve alt satıcılarına dağıtabilmesi için Dokan ve  iyzico entegrasyonu ile uyumlu çalışabilen WooCommerce Ödeme Ağ…

Detayları İncele

Firmanıza özel çözümler üretmek için teklif alın

Arrow-up