azkarbon.proje

AZKarbon Pazaryeri Kurulumu

İnci Holding Firmasının bir e-ticaret pazaryeri girişimi olan azkarbon.com için kurumsal web sitesi yapımı ve düzenli bakım-destek hizmeti sağlanmakta. AZKarbon…

  • Müşteri
    AZKarbon
  • Hizmet Türü
    Pazaryeri Kurulum - Devamlı Bakım ve Destek
  • Website

İnci Holding Firmasının bir e-ticaret pazaryeri girişimi olan azkarbon.com için kurumsal web sitesi yapımı ve düzenli bakım-destek hizmeti sağlanmakta.

AZKarbon Kimdir?

Ürün ve hizmetlerin karbon emisyonunu minimum düzeyde tuttuğu bir e-ticaret platformudur. Bu amaçla başlayan faaliyetleri çevre odaklı ve tüketicileri bilinçlendirilmesiyle doğru orantılı bir şekilde devam ediyor.

Dünyanın iklim kriziyle mücadele ettiği bu zamanlarda, ticarete yeşil bir soluk getirme peşinde olan AZKarbon, bu hedef doğrultusunda çevre dostu ürün ve hizmetleri bir araya getiriyor.

Enerjinin verimli kullanılmasına katkı sağlayacak ürünleri bir arada sunan AZKarbon, müşteri ve satıcıları bir araya getirirken aynı zamanda hem müşterilere hem de tedarikçilere çevre dostu bir platformda yer alarak geleceğe katkı yaptıklarına vurgu yapmaktadır.

daha.az .karbon

Özel Tasarım Yenilikçi Bir Web Sitesi

Kurumsal web sitesi yapım sürecinde, alanında uzman UI-UX tasarımcıları ile çalışıp talepler doğrultusunda orijinal bir tasarım elde ettik. Müşterinin onayını alan tasarımımız, uzman ekibimiz tarafından WordPress temasına uygun bir şekilde giydirildi.

Özel olarak kodlanmış bir tema olması nedeniyle, web sitesinin hızı hazır temalara oranla daha iyi bir performans sergilemekte.

WordPress’in daha iyi bir performans sergilemesi için hızlı bir hosting tercih edildi.

Daha hızlı, daha esnek arama sonuçları için en iyi teknolojiyi kullandık

Elasticpress teknolojisi ile ürünler arasında daha hızlı sorgu imkanı sağladık. Aynı zaman da bu teknoloji sayesinde, arama kriterlerinin daha esnek ve ulaşılabilir sonuçlar vermesini olanaklı kıldık.

Mobil Kullanılabilirlik

Yaptığımız tasarım, mobil cihazlarda da en üstün performansı sergilemesi için uyumlu hale getirildi.

mobil1 2
azkarbon
azkarbon site yapımı

Sağlamış olduğumuz AZKarbon kurumsal web sitesi yapım hizmetinde, satıcıların mağazalarını özelleştirmesine ve ürün envanterini tek bir platformdan yönetmesini sağlayacak Dokan Entegrasyonu‘nu kullandık. Bu sayede satıcılar, mağaza gönderilerini yönetebilir ve panoda önemli paylaşımlarda bulunabilirler.

Ödeme entegrasyonu hizmeti

Iyzico ve Paratika ile çalışan ödeme entegrasyonu kurulum hizmeti sağlandı.

Üye kaydı, tedarikçi kaydı, satış gibi mesafeli sözleşme bulunan yerlerde yasal uyumluluk çerçevesinde sözleşme uygulaması hizmeti verilmiştir.

Toplu Ürün İçeriği Aktarımı Hizmeti

AZKarbon portalı içerisindeki satıcıların, diğer pazar yerlerindeki ya da kendi web sitelerindeki ürün, ürün içeriklerini hızlı ve toplu bir şekilde aktarımını sağladık. Aynı zamanda, tüm pazaryerleriyle entegre olarak çalışan bu hizmetimiz sayesinde, tek bir yerden yapılan ürün fiyat değişikliği, tüm pazaryerlerinde senkronize bir şekilde güncellenmektedir.

Karbon Ayak İzi Hesaplama Sistemi

Fosil yakıtların kullanımın artması sera gazı emisyonuna sebep olmaktadır. Bu da günümüzde en çok konuşulan konulardan biri olan küresel ısınmayı ortaya çıkarmaktadır. Karbon ayak izi terimi ise, bir kişinin faaliyetleriyle ilişkili sera gazı emisyonlarının miktarını ifade etmektedir.

Bu emisyonlar, yalnızca karbondioksiti değil küresel ısınma potansiyeline sahip metan ve nitröz oksit gibi diğer sera gazlarını da karbondioksit eşdeğerlerine dönüştürerek hesaplanır.

karbon.ayak .izi

Dijimad olarak Karbon Ayak İzi Hesaplama sistemini geliştirdik.

Dijital Pazarlama ve SEO Uyumlu Alt Yapı

Azkarbon Kurumsal web sitesi yapımı sırasında verdiğimiz hizmette, Dijital Pazarlama ve SEO uyumlu bir alt yapı oluşturulmuştur.

Yapmış olduğumuz çalışmalarda, Dijimad olarak SEO ve Dijital Pazarlamaya destekli bir alt yapı oluşturmaya dikkat ediyoruz.

Teknik Destek Sağlayan Bir WordPress Ajansıyız

Dijimad olarak dijital dünya içinde kendine yer edinmek isteyen, yüksek hedefleri olan müşterilerimizin projelerini hayata geçirmek için çalışıyoruz. Zor gibi görünen projelerin yapımında görev alıyoruz.

WordPress çözümlerimiz ile birçok müşterinin sorununu çözdük ve çözmeye de devam ediyoruz. Yeni nesil bir dijital ajans olarak, müşterilerimize WordPress alanında teknik destek sağlıyoruz. Bakım hizmeti, dijital pazarlama, e-ticaret pazaryeri kurulumu gibi birçok alanda dijital dünyaya değer katmaya devam ediyoruz.

Diğer Yapılan Çalışmalar

depodabekletmecom

Depodabekletme.com Pazaryeri Çözümleri

Depodabekletme.com firmasına pazaryerlerinde ödeme alabilmesi ve alt satıcılarına dağıtabilmesi için Dokan ve iyzico entegrasyonu ile uyumlu çalışabilen WooCommerce Ödeme Ağ…

Detayları İncele
nakvaryumcom

Nakvaryum.com Pazaryeri Çözümleri

Nakvaryum.com firmasına pazaryerlerinde ödeme alabilmesi ve alt satıcılarına dağıtabilmesi için Dokan ve  iyzico entegrasyonu ile uyumlu çalışabilen WooCommerce Ödeme Ağ…

Detayları İncele
snekarbaker

SneakerBaker.com Pazaryeri Ödeme Çözümü

sneaerbaker.com firmasına pazaryerlerinde ödeme alabilmesi ve alt satıcılarına dağıtabilmesi için iyzico entegrasyonu ile uyumlu çalışabilen WooCommerce Ödeme Ağ geçidi geliştirildi.…

Detayları İncele

Firmanıza özel çözümler üretmek için teklif alın

Arrow-up