SaaS Geliştirme

Hız, erişilebilirlik, paylaşım ve fırsat konusunda paket yazılım geliştirmenin bir adım önüne geçen Software as a Service namı diğer Hizmet Olarak Yazılım ile tanışın.

Danışmanlık, teknoloji hizmetlerinizde gönül rahatlığı sağlıyoruz. Siz işinizi yürütmeyi düşünürken çözümü geliştirmeye biz odaklanıyoruz. Çalışmamıza fikirden başlıyor ve bunu gerçeğe dönüştürmek için size yardımcı oluyoruz. 

SaaS yazılımı geliştirme açısından karmaşıktır. Şirketler, kaynakları zaman ve fırsatları dengelemek için doğru yaklaşımı ve stratejiyi izlemelidir. 

Bir alt baslik ekleyin 8

SaaS iş modelleri gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Sunucu üzerinde çalışan yazılımınız platform konfigürasyonlarına bağlı kalmadan rahatça kullanılabilir. Bakım ve güncellemeleri, farklı platformlar ile entegre olmaları, paket yazılımlara göre çok daha dinamik ve hızlıdır.

Adsiz tasarim 52

SaaS'ın Geleceği

SaaS, geleceğin iş modelidir ve dünya çapında giderek daha popüler hale gelmektedir. SaaS yazılım, barındırma, yedekleme ve destek içeren eksiksiz bir paket gibidir.

Bir e-ticaret sitesi sahibiyseniz, herhangi bir yazılım indirmeden, yüklemeden kolayca sitenizi bir internet tarayıcısı üzerinden panelinize giriş yaparak yönetebilirsiniz. Yönetim ve işleyiş bu kadar kolayken SaaS’ın şimdi ve gelecekte e-ticaret sistemlerinin vazgeçilemez odağı olacağı kesinleşmiştir.

SaaS Geliştirme Hizmetlerimiz

Dijimad, dünya çapında birçok projeye imza atmış, müşterilerinin dilediği her türlü yapıyı, onlara kullanım kolaylığıyla birlikte sunan köklü bir Web ve SaaS geliştirme şirketidir.

SaaS CMS Geliştirme

CMS platformları için ( WordPress, Shopify, Prestashop, Opencart vb. ) zengin içerikli ve kaliteli Web ve SaaS uygulamaları geliştiriyoruz.  İş modeliniz ne olursa olsun bilgi, tecrübe ve hassas çözümlerimizle iş geliştirme konusunda yanınızdayız.

Adsiz tasarim 54
Bir alt baslik ekleyin

SaaS CRM Çözümleri

Müşteri bilgileriniz, çözülecek problemleriniz, periyodik planlarınız tüm hassas iş verilerinize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden güvenli bir şekilde erişmek için sınıfının en iyisi CRM çözümleri sunuyoruz.

SaaS Mobil Uygualama Geliştirmeleri

SaaS çözümünüzü mobil platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz. Tüm yerel ve hibrit mobil uygulama platformlarında  işinizi etkin bir şekilde büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Bir alt baslik ekleyin 9
Bir alt baslik ekleyin 10

SaaS Danışmanlık Hizmetleri

İşinizi sorunsuz ve etkin bir şekilde büyütmenize yürütmenize yardımcı olacak,  beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun teknoloji ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

SaaS Göç Hizmetleri

Sistemlerinizi son teknoloji SaaS uygulamalarına taşımanıza ve esnek, geliştirilebilir yapılara geçmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz.

Bir alt baslik ekleyin 11
Bir alt baslik ekleyin 13

Özel SaaS Yazılım Geliştirme

Fikrilerinizi hayata geçirmenize yardımcı olmak için buradayız. Gelecekteki ihtiyaçlarınız, güncellemeleriniz için geliştirmeye açık son teknoloji Web ve SaaS yazılımlarıyla sizlerin yanınızdayız.

Başarıya Ulaşmış Projeler

No portfolio found

Dijimad'i Farklı Kılan Nedir ?

Alanlarında tecrübeli ekibi ile Dijimad, imza attığı projelerde müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan, stratejik ve geleceğe yönelik hamleler için ileri görüşlü fikirler sunan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir yazılım ajansıdır.

Sizi ve yazılımlarınızı her zaman son teknoloji yapılarla buluşturmak, çağımızın olmazsa olmazı hız ve güvenilirlik konusunda her zaman en iyisini sunmak için buradayız. Hadi projenizi hayata geçirelim !

Çoklu Satıcı e-ticaret platformu, satıcıların kendi mağazalarını oluşturmalarına izin verir, Daha detaylı bilgi için tıklayınız

SaaS (Software as a Service) pazaryeri çözümü, lisans ve abonelik modelini kolaylaştırır. Bu sistem altında mağaza sahipleri, bulut tabanlı sistemleri kullanarak istedikleri çok satıcılı e-ticaret web sitelerini oluşturabilirler.

Ödeme ağ geçidi, işlem verilerini ticari bankalara güvenli bir şekilde iletmekten sorumlu olan sistemdir.
Temel olarak, ne kadar tutarın gönderilmesi gerektiğini müşteri bankasına bildirir. Düzenli olarak kullanılan ödeme yöntemleri Paratika, iyzico ve Param’dır . SaaS tabanlı kuruluşlarda, müşteriler için düzenli olarak ödeme yapmak için kullanılabilecek birden çok ödeme ağ geçidi vardır. iyzico, bunun için en iyi ödeme ağ geçidi olarak kabul edilir.

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up