Adsiz tasarim 46

Telegram Çıkartma Paketleri

Dijimad olarak sizlerin talepleri doğrultusunda, hareketli/hareketsiz Telegram Çıkartma Paketleri çiziyor ve tasarlıyoruz. 2D (iki boyutlu) ve 3D (üç boyutlu) olarak,…

Dijimad olarak sizlerin talepleri doğrultusunda, hareketli/hareketsiz Telegram Çıkartma Paketleri çiziyor ve tasarlıyoruz. 2D (iki boyutlu) ve 3D (üç boyutlu) olarak, istediğiniz çizim tarzında hazırlıyoruz. Yine isteğinize bağlı olarak, renkli veya renksiz şekilde teslim ediyoruz.

Arkadaş çevrenize özgü esprileri veya kurumunuza özel mottoları içeren çıkartmaları artık Telegram kanalınızda kullanabilirsiniz. Yazışmalarınızı çok daha eğlenceli hale getirmek için bizimle iletişime geçin.

Son zamanlarda hemen herkesin yatırımlarda bulunduğu kripto para birimleri yani coinlerle ilgili Telegram kanalları revaçta. Aynı amacı taşıyan kullanıcılar, bu mecralarda birbirleriyle iletişim kuruyorlar. Piyasadan haberdar oluyor ve beraber hareket ediyorlar.

Hal böyleyken biz de HYPERSHIBA isimli Telegram Çıkartma Paketi (TGS) için coinsever bir müşterimizin TGS (Telegram Sticker) talebini yerine getirdik ve bazı örnekler hazırladık:

AgAD0w0AAqx1MFE 256px 1
AgADWwkAApg1EFE 256px 1

Firmanıza özel çözümler üretmek için teklif alın

Arrow-up