Adsiz tasarim 47

Running Academy Instagram GIF Çalışmaları

Sosyal bir koşu topluluğu olan Running Academy'e storylerinde kullanması amacıyla kurumsal instagram GIF çalışmaları hazırlandı. Hareketli ve hareketsiz olarak çeşitlendirdiğimiz…

Sosyal bir koşu topluluğu olan Running Academy‘e storylerinde kullanması amacıyla kurumsal instagram GIF çalışmaları hazırlandı.

hybrit athlete gorselli2


Hareketli ve hareketsiz olarak çeşitlendirdiğimiz bu çalışmalarda; topluluk yetkilisi ile görüşme sağlayarak, hem eğlenceli hem de özgün çalışmalara imza attık. Her işte olduğu gibi, GIF çalışmalarında da kurumu en doğru şekilde yansıtabilmek büyük önem taşıyor. Bunun için ise kurumun amacını, yapı taşlarını iyi anlamak gerekiyor.

Hareketli renk geçişli logo, topluluğun mottoları için hareketli tipografik çalışmalar ve maskotlu çalışmalar olarak toplamda sekiz adet çalışma hazırlandı.

“Hybrid Atlet” mottosu, koşu camiasına özgü teknik bir terim. Koşu harici, aynı anda birden fazla spor branşıyla ilgilenen çok yönlü atletlere “Hybrid Atlet” deniliyor.

hybrit athlete gorselli

“Run with us & Strong with us” ise Türkçe dilinde “Bizimle koş, bizimle güçlen” anlamına gelmekte.

run with us strong with us gorselli

Logolarında kullandıkları çita amblemi ise, çita en hızlı hayvan olarak bilindiğinden oldukça isabetli. Bizim için epey keyifli çalışmalar oldu. Çalışmalarında bizi tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

 

Firmanıza özel çözümler üretmek için teklif alın

Arrow-up