hital 1

Hital Elektrik Kurumsal Web Sitesi

Hital Elektrik firmasına ait kurumsal kimliğini yansıtan, aktif ve tamamlanmış projelerini belirten Kurumsal web sitesi hazırlandı. Proje öncesi müşteri ile…

Hital Elektrik firmasına ait kurumsal kimliğini yansıtan, aktif ve tamamlanmış projelerini belirten Kurumsal web sitesi hazırlandı.

hital

Proje öncesi müşteri ile düzenli toplantılar yapıldı, eskiz ve çizimler sunuldu rakip analizi ve ihtiyaçlar doğrultusunda projeye başlandı, Proje boyunca müşteri ile birlikte web sitesinin genel tasarımı ve içerikleri düzenlendi.

Süreç boyunca revize toplantıları gerçekleştirildi, gerekli revizeler yapıldı firmanın devam eden ve tamamlamış olduğu projeler eklendi. SEO dostu metinler ile içerikler hazırlandı Google Analytics bağlantıları gerçekleştirildi.

hital cv

Grafik, Görsel ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli içerikler hazırlandı, CV ile iş başvuru almak için sayfa ve iletişim formları tasarlandı süreç boyunca tüm teknik altyapı, SMPT, Güvenlik gibi özenli bir şekilde hazırlandı. Firmaya Web sitesinin yönetimi ile alakalı eğitim verildi.

 

 

Diğer Yapılan Çalışmalar

mora

Moragayrimenkul Kurumsal Web Sitesi

Mora Gayrimenkul firmasına ait kurumsal kimliğini yansıtan, ATM, Kiracı ve otomat başvuruları toplayabilecekleri kurumsal web sitesi hazırlandı Proje öncesi müşteri…

Detayları İncele

Firmanıza özel çözümler üretmek için teklif alın

Arrow-up