Laravel Geliştirme Hizmetleri

Laravel geliştirme hizmetleri: özelleştirme, özel geliştirme, CRM, e-Ticaret, Marketplace ve API entegrasyonlarını içeren Laravel geliştirmesi sunuyoruz.

Yeni bir iş için doğru çözümü mü arıyorsunuz?

Laravel, bileşen tabanlı bir sistem ve eloquent odaklı bir yaklaşım üzerine inşa edilmiştir. Hem monolitik hem de mikro servis uygulamaları (Lumen) için uygundur. Laravel, e-Ticaret’ten CRM yazılımına, CMS’den SaaS tabanlı uygulamalara kadar her türlü iş uygulaması için son derece uygundur. 

Geliştirme aydınlatmasını hızlı ve ölçeklendirmeyi kolaylaştıran çok sayıda paket Laravel’in çekirdeğine yerleştirilmiştir.

Laravel Geliştirme Hizmetinin Avantajları

Laravel’in kullanımı muazzamdır. Aynı zamanda birçok bileşen içeren eksiksiz bir çerçevedir.

B2B projesi veya SaaS tabanlı uygulamalar veya CRM gibi iş uygulamaları gibi herhangi bir iş uygulamasını Laravel geliştirme hizmeti ile oluşturmak her zaman kolaydır.

Laravel hem küçük hem de büyük işletmeler için idealdir. İhtiyaçlarınıza göre özel web uygulamaları geliştirebilecek ve Laravel Geliştirme Hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

Açık Kaynaklı Platformu

Laravel, MVC yapısını kullanarak web uygulamaları geliştiren açık kaynaklı bir PHP çerçevesidir .

Composer tabanlı MVC

Laravel, daha iyi dokümantasyon sağlayan, performansı artıran ve çeşitli yerleşik işlevler sunan bir MVC yapısı kullanır.

Eloquent ORM

Eloquent ORM, veritabanına bağlanmanın en kolay yollarını sağlar. Nesne yönelimli bir yaklaşıma odaklanarak geliştirme sürecini kolay ve hızlı hale getirir.

Yönlendirme Yönetimi

Yönlendirme, bir web uygulaması için istek URL'si oluşturma tekniğidir. En iyi yanı, URL'nin hem SEO dostu olmasıdır ve insanlar tarafından okunabilir.

Her Şey Satılabilir

Mağazada hemen hemen her şeyi satabileceksiniz. Abonelikler, üyelikler, randevular ve daha fazlası...

Önbellek İşleyicilerini Destekler

Laravel, yerleşik önbellek yönetimi ile birlikte gelir. Önbellek, uygulamaların daha hızlı çalışmasını sağlayan veri depolama tekniğidir.

Özel Şablon Motoru

Blade, Laravel'de bulunan basit ve güçlü şablon motorudur. Bu şablonda düz PHP kodlarını da kullanabilirsiniz

Local Geliştirme Ortamı

Laravel, herhangi bir web uygulaması geliştirme için mükemmel bir ortam sunar. Kendi bilgisayarınızda da geliştirme ortamı kurabilirsiniz.

PHP Topluluk Desteği

Laravel, herhangi bir sorun veya başlık durumunda birbirini savunmak ve desteklemek için tüm insanları bir araya getiren güçlü bir topluluğa sahiptir.

İşte Laravel Geliştirme İçin Sağlanan Hizmetler

Dijimad, Laravel geliştirme şirketi olarak güçlü bir deneyime sahiptir. Müşteri memnuniyeti yüksek e-Ticaret, CRM vb. hizmetler sunduk. 

Karmaşık İş Uygulaması Geliştirme

Dünya çapında çeşitli markalar için sürekli olarak küçük ve karmaşık bir iş uygulamaları geliştiriyoruz. 

Teknik uzman ekibimiz, üstün kaliteli uygulamalarla şeffaf bir geliştirme süreci sağlıyor.

Multitenant SaaS, PWA vb. ile birlikte yazılım geliştirmede on beş yılı aşkın deneyime sahibiz . İster küçük ister karmaşık bir uygulama olsun, uzman ekibimiz müşterilerimize her zaman en iyi çözümü uygun bir şekilde sunacaktır.

Laravel Geliştirme Hizmetleri görsel
Laravel Geliştirme Hizmetleri görseli

E-Ticaret ve Pazar Yeri Geliştirme​

Laravel, sonsuz özellikleri ile tanınır. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve güvenlidir, geliştirmeyi kolaylaştırır, hızlandırır ve performansı artırır.

Headless ve Mikro Servisler

Laravel’in en iyi özelliklerinden biri, bir uygulama oluşturmak için çok faydalı olan Mikro servisleri desteklemesidir.

Bu küçük parçalar API aracılığıyla birbirine bağlanır ve işlevsel bir uygulama oluşturur.

Laravel JSON API ile birlikte Headless CMS , farklı platformlarda ve işletim sistemlerinde kolayca çalışabilen güzel mimariye sahip uygulamaları hızla oluşturmanıza yardımcı olur.

Laravel Geliştirme Hizmetler görseli
Laravel Geliştirme Hizmetler görsel

Laravel Geliştirme Hizmetleri ile Mobil Uygulama

Laravel, uygulama geliştirmeyi kolaylaştıran önceden tanımlanmış paketler sunduğu için mobil uygulama geliştirme hizmetleri için de popülerdir.

Laravel, Github içinde en çok tanınan PHP çerçevesidir. Ayrıca, bir uygulama oluşturmak için şirketler ve geliştiriciler için en çok tercih edilen araçtır.

PHP, işlevselliklerde ve birçok yerleşik özelliğin yanı sıra güvenlikte de iyileştirme sağladığı için geliştiriciler arasında mobil uygulama geliştirmek için en popüler araçlardan biridir.

Laravel Servisleri ve API Entegrasyonu

Laravel, bir API oluşturmak için uygun bir seçimdir. API’yi çevrimiçi alışveriş uygulamalarını entegre etmek için bir PWA oluşturmak veya Müşteri Kaynak Yönetimi vb  çeşitli alanlarda kullanabiliriz.

API, müşteri doğrulama, CRUD işlemlerini gerçekleştirme vb. çeşitli alanlarda kullanılabilir. Ayrıca web API yardımıyla, içeriğinizi sunmak için uygulamanızı entegre edebilirsiniz.

Laravel Geliştirme Hizmetler görseller

Dijimad Destek ve Geliştirme Ekibi, İyi Hizmeti ve Deneyimiyle Tanınıyor

Dijimad, e-ticaret pazarına çözüm sağlama ve yazılım geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Dijimad her zaman en iyi deneyimi sunar 

Destek ekibi, herhangi bir sorunla karşılaşan müşterilerin sorularını çözmek için her zaman hazırdır.

İster küçük ister karmaşık bir uygulama olsun, yetkin ve deneyimli ekibimiz, müşterilere her zaman en iyi çözümü uygun zamanda sunar.

Bir sonraki projenizi bugün en iyi Laravel geliştirme şirketi ile inşa edin!

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up