WordPress Eklenti Geliştirme Hizmetleri

WordPress Eklenti Geliştirme Hizmetleri

Fatma Yüksel

WordPress, web sayfaları oluşturmak için en çok kullanılan CMS’lerden biridir. Bu büyük ölçüde kullanım kolaylığından kaynaklanmaktadır. WordPress eklenti geliştirme hizmetleri sunan Dijimad ekibi, web’deki tüm gereksinimlerinizin optimal anlamda karşılanmasına olanak sağlamaktadır. Alanında profesyonel ve deneyimli ekibimiz, WordPress konusunda bütün ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak dijital ürünler sunmaktadır.

En İyi WordPress Eklenti Geliştirme Hizmetleri

WordPress Eklenti Geliştirme Hizmetleri

GurmeWoo ve Dijimad ekibi olarak; WordPress eklenti koleksiyonunda ürünlerimizi sergilemekteyiz. GurmeWoo’da ödeme eklentileri, entegrasyon eklentileri, pazaryeri eklentileri, WooCommerce eklentileri gibi çok sayıda dijital ürünümüz bulunmaktadır. Dijimad ile web tasarım ve yazılım sürecinde etkin rol oynamaktayız. WordPress özel tema, Magento geliştirme hizmetleri, Shopify geliştirme hizmeti, web tasarım, e-ticaret pazaryeri geliştirme hizmetleri gibi birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Kullanıcılarımıza yalnızca şablon satın alabilecekleri değil, aynı zamanda web sitelerini optimize edecek çok faydalı araçlar ve öğeler vadetmekteyiz. Bu aşamada eklentinin türünü ve ihtiyaçlarınızı net şekilde bilmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca, WordPress eklenti geliştirme hizmetleri ile sağladığımız ürünler, videolar, müzikler, grafikler, animasyonlar ve diğer resimler gibi her bir web sayfasını oluşturacak tüm bileşenlerle uyumlu olmaktadır.

WordPress Eklentileri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

WordPress Eklenti Geliştirme Hizmetleri

WordPress eklenti geliştirme hizmetleri söz konusu olduğunda sektörün önde gelen isimlerinden olan Dijimad ve GurmeWoo ekibi, sizler için çok sayıda ürün seçeneği sağlamaktadır. Bu ürünler arasından seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmenizde fayda var. Bu hususları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

Web Sitenizin Amacı

Bazı şablonlar, belirli sayfa türlerine diğerlerinden daha iyi fayda sağlamaktadır. Tasarım, yapı ve önceden yüklenmiş öğeler nedeniyle, bir şablon bazı özel durumlarda daha iyi çalışabilir. Bu sebeple, sitenizin amacına uygun olan eklentiler arasından seçim yapmanız gerekmektedir.

Site Tasarımı

Bu bölüm, siteyi ziyaret edenlerin sahip olduğu ilk izlenim olacağı için çok önemlidir. Bilgileri nasıl yapılandıracağımız, site haritasının nasıl olacağı, kullanıcı deneyimi ve hatta marka logonuzun yeri kadar her bir detayı düşünmelisiniz. Sitenin kullanıcılar tarafından iyi değerlendirmesi için yaratıcı olmanız önemlidir. Koleksiyonumuzda yer alan WordPress temaları birçok farklı seçenek sunmaktadır. Ayrıca özel tema tasarımı hizmetimizle de kişiye özel tema tasarımı gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede WordPress sitenizde olağanüstü sayfalar ve tasarım elde etmenize yardımcı olmaktayız.

WordPress Eklenti Geliştirme Hizmetleri

Uyarlanabilirlik

Bu, aklımızda tutmamız gereken ve şablonun tasarımıyla yakından bağlantılı olan en önemli hususlardan biridir. Web trafiğinin masaüstü bilgisayarlardan çok mobil cihazlardan geldiği günümüzde, responsive olarak bilinen akıllı telefonların farklı boyutlarına uyum sağlayabilen şablonun önemi burada yatmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz her bir ürün duyarlı tasarım içerdiğinden, ürünlerimiz beklentilerinize yanıt verecektir.

Kolay Özelleştirme ve Düzenleme

Dünya sürekli bir evrim içinde yaşıyor ve portalımız değişime uyum sağlama yeteneğine sahip olmalı. Bunun bilincinde olan firmamız, kolay özelleştirme, düzenleme ve güncelleme imkânı sunan ürünler tasarlamaktadır. WordPress eklenti geliştirme hizmetleri ile de farkını ortaya koyan ekibimiz; tüm kolaylıkları bünyesinde barındıran eklenti ve temalar sağlamaktadır. Beğendiğiniz şablonların yeteneklerini değerlendirin, farklı görünümleri özelleştirin, kaynakları düzenleyin ve sitenizi riske atmadan güncellemeleri yükleyin.

İçerik Düzeni

WordPress ürünlerimiz arasından seçim yaparken dikkate almanız gereken bir diğer unsur ise yayınlamak istediğiniz içerik ve onunla ne iletmek istediğinizdir. Şablonunuzun yansıttığı görüntü, iletmeyi amaçladığınız şeyle uyumlu olmalıdır. Ancak kullanılabilirliğini veya kullanıcı deneyimini etkilemeden bunu başarmalıdır. Bu nedenle, seçilecek şablon kolaylıklar sağlamalı ve karmaşık programlamadan kaçınmalıdır. İşte tam da burada devreye giren şey Dijimad hizmetleri ve GurmeWoo ürünleri olur. Koleksiyonumuzda yer alan ürünler her türlü istek ve talebe etkin şekilde yanıt vermektedir.

0 Yorum

Bir yanıt yazın

Diğer Makaleler

Magento Hepsıburada Entegrasyonu

Magento Hepsiburada Entegrasyonu

Magento Hepsiburada entegrasyonu, Magento altyapısını kullananlar için benzersiz avantajlar vadetmektedir. Entegrasyon eklentileri ile süreçlerinizi basitleştirebilir, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.…

Detayları İncele
yoast seo

Yoast Seo WordPress Dostu Eklentisi ile İçerik Üretme

WordPress tabanlı sitelerin olmazsa olmazı Yoast Seo eklentisi üst sıralara çıkmanızda yanınızda oluyor. Ve pek çok site sahibi bu eklenti…

Detayları İncele
unknown

Freshchat Messaging, Canlı Sohbet

  Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte online ortamlara olan ilgi arttı. İnsanların dijital dünyada çok fazla vakit geçiriyor olması e-ticaret…

Detayları İncele
Arrow-up