Pazaryerleri Tema

Pazaryerleri Tema Önerileri

Fatma Yüksel

Pazaryerleri tema seçenekleri oldukça fazladır. Özellikle de WordPress altyapısını kullananlar için benzersiz özellikte çok sayıda tema bulunmaktadır. WordPress ile bir online mağaza oluşturmak yıllar içinde çok daha kolay hale geldi. Çok satıcılı bir pazaryeri yaratmayı düşünüyorsanız; tercih edebileceğiniz temalara göz atalım.

Bu temalardan birini ve doğru WordPress eklentilerini kullanarak, satıcıların ve içerik oluşturucuların kaydolabilecekleri, ürünlerini satış için listeleyebilecekleri ve kendi hesaplarını yönetebilecekleri bir mağaza oluşturabilirsiniz.

1. Meup

pazaryerleri tema

Meup, etkinlikleri tanıtma ve WordPress ile diğer listeli yayınlar oluşturmak için ideal bir pazaryeri temasıdır. Ayrıca, etkinlik web siteleri ve genel amaçlı liste dizinleri oluşturmaya yoğunlaşması sayesinde Meup, çok yönlü bir tema olarak dikkat çekmektedir. Tek satıcı modunda kullanılabilse de, birden fazla kullanıcının kaydolabileceği ve etkinliklerini ya da diğer türdeki listeleri web sitenizde yayınlamaya başlayabileceği pazar yerleri oluşturmada mükemmeldir.

2. FlashMart

pazaryerleri tema

Pazaryerleri tema seçenekleri arasında bir diğeri de FlashMart. Çok amaçlı bir e-ticaret ve pazar yeri WordPress temasıdır. FlashMart demoları, güzellik ürünleri, moda ürünleri, mobilya ve daha fazlasını satma seçenekleriyle birlikte genel ve özel tasarımların bir karışımıdır. Demolar, mağazanızı istediğiniz gibi kurmanıza yardımcı olacak birçok şablonla doludur. Bu tema ayrıca Dokan, WC Vendors, WC Marketplace ile de uyumlu şekilde çalışmaktadır. Örneğin, Dokan Katalog Modu Eklentisi bu temayla beraber kullanılabilmektedir.

3. Machic

pazaryerleri tema

Machic, elektronik eşya satan mağazalar için bir pazar yeri temasıdır. Temanın demo kitaplığı WordPress ile bir e-ticaret pazarı kuran herkes için özel olarak oluşturulmuş bir seçeneğe sahiptir. Tüm Machic demoları ve şablonları elektronik ürünler satan mağazalar oluşturmaya odaklanmış olsa da, Machic ile yalnızca bu tür ürünleri satmakla sınırlı değilsiniz. Ayrıca diğer birçok sektör için de uygun olan bir pazaryeri teması olarak lanse edilmektedir.

4. Mayosis

pazaryerleri tema

Pazaryerleri tema çeşitleri arasında yer alan Mayosis oldukça popüler. Bu tema ile online olarak her çeşit ürünü satan bir dijital pazar oluşturmanıza yardımcı olacak yeterli özellikler elde edebilirsiniz. Mayosis’in yalnızca iki web sitesi demosu olmasına rağmen, ikisi de dijital pazaryeriniz için doğru ana sayfayı oluşturabilmenizi sağlamak üzere kolayca etkinleştirilebilen veya devre dışı bırakılabilen özelliklerle doludur.

5. Rigid

pazaryerleri tema

Rigid, normal e-ticaret mağazalarının ve çok satıcılı pazaryerlerinin ihtiyaç duyacağı her şeye sahiptir. E-ticaret mağazanızı en baştan pazaryeri modunda başlatmak veya gelecekte online mağazanıza birden fazla satıcı ekleme olanağına sahip olmak istiyorsanız, Rigid bunun için çok uygun bir seçenektir. Yakın zamanda yapılan bir güncellemeden sonra, Rigid yenilenmiş bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra eskisinden daha fazla özellik ve şablona sahiptir.

6. Pixefy

pazaryerleri tema 6

Pazaryerleri tema önerimiz Pixefy ile devam etmektedir. Bu tema, WordPress ile bir stok fotoğraf pazarı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Stok fotoğrafı yükleyebileceğiniz ve satabileceğiniz bir pazaryeri kurmak istiyorsanız; Pixefy’nin tam olarak bu amaç için tasarlandığını söyleyebiliriz. Stok fotoğraflarınızın her tür cihazda kolayca görüntülenmesini sağlamak için Pixefy, kullanışlı bir uyarlanabilir görüntü özelliğine sahiptir. Bu sayede hedef kitleniz, akıllı telefonlar ve diğer büyük ekranlı cihazlarda görüntü kataloğunuza sorunsuz bir şekilde göz atabilmektedir.

7. ThemePlace

pazaryerleri tema 7

ThemePlace, dijital ürünleri online olarak satmak için yaratıcı bir çok satıcılı pazaryeri temasıdır. WordPress web sitenizde satmayı planladığınız dijital ürün türü ne olursa olsun, ThemePlace uygun bir seçenektir. Fiyatlandırma planları ya da farklı satın alma seçenekleri sunuyorsanız, bunları fiyatlandırma tablosu aracını kullanarak müşterilerinize açıklayabilirsiniz.

8. Heilz

pazaryerleri tema 8

Pazaryerleri tema seçenekleri listesinde Heilz teması da var. Heilz, dijital ürünler satmak için bir pazar yeri oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu, dijital indirmeleri listelemek ve e-ticaret pazarları oluşturmak için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Birden fazla satıcının kaydolabileceği ve dijital ürünlerini satışa sunabileceği bir mağaza açmak isteyen herkese hitap etmektedir.

9. Aora

pazaryerleri tema 9

Dokan, WCFM Marketplace, WC Vendors ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Mağazanızı istediğiniz şekilde oluşturmanıza olanak tanımaktadır. Üç demonun tümü, genel amaçlı tasarımlara sahiptir. Bu da onları neredeyse her tür ürünü listelemek ve satmak için uygun hale getirmektedir. Mağazanızı alışveriş yapmak için kolay bir yer haline dönüştürmek için Aora, kullanıcı deneyimini iyileştirecek birçok özellik ile birlikte gelmektedir.

10. Olam

pazaryerleri tema 10

Olam, popüler Easy Digital Downloads eklentisi tarafından desteklenen bir dijital pazar yeri WordPress temasıdır. Bu tema, dijital ürünler satan bir online mağaza oluşturmak için kullanılabilmektedir. Ancak bu tema, WordPress ile online bir pazar yeri oluşturmak için kullanıldığında da gerçekten etkilidir.

Easy Digital Downloads eklentisinin gücü, eklentileri ve uzantıları sayesinde, web siteniz tam özellikli bir profesyonel e-ticaret pazaryeri olarak çalışacak şekilde ayarlanabilmektedir. Kullanıcılar kayıt olabilmektedir ve ürünlerini satılık olarak listeleyebilmektedir. Özel komisyon oranları ve ücret yapıları belirlenebilmektedir. Online pazaryerinizin ihtiyaç duyabileceği diğer tüm özellikleri içermektedir.

Özel tema tasarımı yaptırarak kişiselleştirilmiş bir pazaryerine sahip olabilirsiniz. Çevrimiçi pazaryeri kurmak istiyorsanız; her türlü konuda Dijimad ekibinden profesyonel destek alabilirsiniz.

0 Yorum

  Bir cevap yazın

  Diğer Makaleler

  Wordpress Nedir?

  WordPress Nedir? WordPress ile Ne Tür Projeler Yapılabilir?

  Wordpress nedir? Piyasadaki web sitelerinin %35'i WordPress ile yapılmıştır. Peki, Wordpress ile hangi projeleri hayata geçirebilirsiniz? Web dünyasına yeni başlıyorsanız;…

  Detayları İncele
  Wordpress ile Pazaryeri

  WordPress ile Pazaryeri Kurmak için Gerekli Eklentiler 2022

  Wordpress ile pazaryeri kurmak oldukça kolay. Pazaryeri siteniz için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri eklentilerle halledebilirsiniz. Amazon, eBay veya Flipkart gibi başarılı…

  Detayları İncele
  wordpress insaat firmasi temalari 0

  En İyi WordPress İnşaat Firması Temaları 2022

  Wordpress inşaat firması temaları hangileri? İnşaat firmanız için daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız, sunduğunuz hizmet yelpazesini sergileyebilecek ve potansiyel müşterileri,…

  Detayları İncele
  Arrow-up