tudihub

TudiHUB Ürünlerimiz Sizleri Bekliyor

Fatma Yüksel

GurmeWoo ve Dijimad olarak yeni eklentiler geliştirmeye, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan dijital ürünler sunmaya devam ediyoruz. Çok geniş kapsamlı şekilde sağlamış olduğumuz yazılım ve web tasarım hizmetlerimizle sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz. Web’in her alanında gereksinimlerinize hitap eden ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. TudiHUB girişimimiz ile yurt dışı müşterilerimize de hizmet veriyoruz.

Geliştirdiğimiz ve tasarladığımız eklentilerin, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığının farkındayız. WordPress ve WooCommerce kullanan şirketler ve bireyler için WordPress eklentileri ve temaları, entegrasyon eklentileri, ödeme eklentileri gibi alanlarda çeşitli ürünler sağlamaktayız. Buna ek olarak Shopify, OpenCart ve Magento altyapıları için de ürünlerimiz ve geliştirme hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca 2020’de ilk profesyonel temamız olan BazaarTheme’i geliştirdik.

Bilindiği üzere global çaptaki web sitelerin yüzde 49’u WordPress altyapısını tercih etmektedir. WordPress ürünlerimiz ile hedefimiz ise müşterilerimize en kullanışlı ve modern ürünleri sunmaktır. Her türlü alt yapı sistemi için tema ve SEO hizmetleri de sağlamaktayız. TudiHUB ile artık dünya çapında ürünlerimizi tanıtmaktayız. Bu sayede daha çok insanın dijitaldeki ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

TudiHUB Ürünleri Neler?

TudiHUB

TudiHUB ile birçok farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Koleksiyonumuzda tercih edebileceğiniz çok çeşitli dijital ürün bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

Easy Multi Address

Bu eklentimiz ile ziyaretçilerinizin web sitenizden alışveriş yapmasını daha kolay hale dönüştürebilirsiniz. Müşteriniz sitenizi ziyaret ettiğinde ve sayfadan alışveriş gerçekleştirdiğinde, Easy Multi Address sonraki ziyaretinde adresin otomatik şekilde kaydedilmesini sağlamaktadır. Bu sayede alışveriş deneyimi iyileşmektedir.

Dokan Catalog Mode

Popüler eklentilerimizden biri olan Dokan Catalog Mode, satıcıların katalog üzerinden ürün eklemelerini mümkün kılmaktadır. Eklenti ile satıcılar, belirli ürün ve hizmetleri seçip satış için listeleyebilirler. Bu kullanışlı pazaryeri eklentisi ile web sayfanızın yönetimi ve işleyişi daha kolay olmaktadır. Dokan Catalog Mode eklentisi, ürün yönetimini basitleştirmenin iyi yoludur.

Easy Give Back

TudiHUB eklentileri arasında öne çıkanlardan biri olan EasyGive Back, ürünler için iade taleplerini görüntülemenizi ve bu iade taleplerini yönetmenizi mümkün kılmaktadır. İade sürecini zahmetsiz bir şekilde tamamlamak için tam da ihtiyacınız olan şey bu eklentidir. İade seçeneklerini Easy Give Back ile kişiselleştirme olanağı sunabilirsiniz.

Easy B2B

Dijimad ve GurmeWoo ekibinin özenle geliştirmiş olduğu Easy B2B eklentisi, e-ticaret sayfasını B2B platformuna dönüştürmek isteyenler için en iyi seçimdir. Eklenti sayesinde şirketlere özel kurallar belirleyebilirsiniz. Easy B2B, toptan ürün satışı ve özel ödeme seçenekleri gibi birçok farklı özellik sağlamaktadır.

0 Yorum

Bir yanıt yazın


Diğer Makaleler

GurmeHub Forum

GurmeHub Forum ile Bilgi Alışverişinde Bulunun

GurmeHub Forum pek çok farklı alanda kullanıcıların bilgi edinmelerine imkan sağlayan bir platformdur. GurmeWoo girişimi olan platform, GurmeHUB, Odoo, WooCommerce,…

Detayları İncele
Programlama Dilleri

En Çok Kullanılan Programlama Dilleri Hangileri?

Birçok programlama dili vardır ve bunların çoğu farklı proje türlerine odaklanmıştır. Bu nedenle birini veya diğerini seçmek biraz karmaşık olabilir. İlgilendiğiniz…

Detayları İncele
Magento Hepsıburada Entegrasyonu

Magento Hepsiburada Entegrasyonu

Magento Hepsiburada entegrasyonu, Magento altyapısını kullananlar için benzersiz avantajlar vadetmektedir. Entegrasyon eklentileri ile süreçlerinizi basitleştirebilir, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.…

Detayları İncele
Arrow-up