Özel WordPress Çözümleri

WordPress dünyası çok geniş binlerce tema, eklenti ve çözüm ile geliyor. Bu WordPress’i en güçlü yapan şeylerden biri. Dünyadaki sitelerin %40‘ nın WordPress ile yapılmış olması garip değil. Dijimad olarak Türkiye’nin en yenilikçi WordPress Ajansı olmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Özel WordPress Çözümleri

WordPress bedava değilmiydi neden özel wordpress çözümlerine para vereyim ki dediğinizi duyar gibiyim.

Yazılımlar geliştirilirken çoğunluk bir kitlenin ihtiyacı göz önüne alınarak yapılır.

Tasarımlarsa tam tersine sektöre özel dinamikleri, renkleri, grafikleri kullanarak yapılır. 

Eklenti Geliştirmek

Kurumsal web sitesi , içerik siteler ya da standart web sayfaları harici farklı bir web sitesi yapmak istediğinizde sizin işinizi çözen direkt eklentiyi çözümü bulamayabilirsiniz.

 • Bulduğunuz eklenti ülke regülasyonlarını karşılamıyor olabilir. (Fatura, Kargo, Ödeme).
 • Yeni bir iş modeliniz vardır bunu yerine getiren bir eklenti bulamamışsınızdır.

Bu ve benzeri durumlarda bizden özel WordPress eklentisi geliştirme hizmetimizi alabilirsiniz

Tema Yapımı

WordPress üzerine yapılmış binlerce tasarım bulabilirsiniz fakat bu tasarımlar hız, kurulum, destek kısımlarında size problem yaratıyor olabilir. Sayfanın tasarımının sadece size özel olmasını başka hiç kimsede bulunmamasını istiyor olabilirsiniz bu ve benzeri durumlarda özel tema geliştirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz

WordPress İçin Hangi Çözümleri Sunabiliriz?

En çok talep edilen wordpress hizmetlerini derleyip topladık siz gene aklınıza takılanları aşağıdaki formdan bize yazabilirsiniz

 1. 1

  WordPress Eklenti Geliştirme Hizmetleri

  Sizi Dinler, Projenizi Anlar 0-100'e Size Eklenti Geliştirebiliriz. Önce sizden gerekli briefleri alır yapılması gerekeni tespit ederiz. Varsa benzer eklentileri inceler hızlıca çözüme üretime geçer size eklentinizi teslim ederiz.
 2. 2

  WordPress Eklenti Modifiye Etme

  Var olan bir eklentiye ek özellikler ekleyebilir ya da çalışma şekliyle ilgili müdahalelerde bulunabiliriz. Başka biri tarafından yazılmış eklentiye eklenmesini istediğiniz özellikleri müdahaleye izin verildiği çerçevede ekleyebilir düzenlemeler yapabiliriz.
 3. 3

  WordPress Tema Tasarımı

  UI/UX Tasarımları ile Beraber Size Sıfırdan WordPress Teması Oluşturabiliriz. Web sitenizi için kullanımı kolay, kullanıcı dostu, mobil uyumlu tasarımlar yapabilir bunları WordPress teması olarak size teslim edebiliriz. Web site tasarımınızı mobil,seo uyumlu, pagespeed testlerinden yüksek puan alacak şekilde WordPress temasına aktarılır.
 4. 4

  WordPress Tasarımdan Temaya Aktarım Hizmeti

  PSD, SketchUP, Figma, Adobe XD Gibi Hazır Tasarımlarınızı WordPress Temasını Dönüştürebiliriz. Hali hazırda var olan vektörel çizim web site tasarımınızı mobil,seo uyumlu, pagespeed testlerinden yüksek puan alacak şekilde WordPress temasına aktarabiliriz. Tercihe bağlı olarak Elementor, WP Bakery gibi görsel tasarım araçları ile uyumlu çalışacak şekilde yapılabilir.
 5. 5

  WordPress Hızlandırma Hizmeti

  WordPress sitenizi analiz edip hızlandırması için yapılması gerekenleri raporlar ve hız artışı sağlayabiliriz. Organik aramada yukarıda çıkmak ve iyi bir kullanıcı deneyimi için sayfalarınızı hızlı açılması olmazsa olmaz şartlardan. WordPress hızlandırma hizmetimiz ile tema, eklenti ve sunucu analizleri başlar çözüme ulaştırana kadar çalışırız.
 6. 6

  Tam Çözüm İstiyorum

  e-Ticaret, yeni bir iş modeli, kurumsal web sitesi, kendi iş modelinizin internet sitesine aktarılması, blog ve daha fazla tam çözümleri sizlere sunuyoruz. Fikir aşamasından dijital pazarlaması, içerik üretimi, SEO, sosyal medya yönetimi ve daha fazlası için sizler destek ajansınız olarak beraber çalışıyoruz.

  WordPress Tam Çözümlerimizi İncele

WordPress Çözümleri Ücretsiz Teklif Al  Başarı Hikayeleri

  Arrow-up