25921169 7155205 scaled

Kurumsal Web Tasarım Ajansı Olarak SEO Stratejilerimiz

Alican

Kurumsal Web Tasarım Ajansı Olarak SEO Stratejilerimiz

kurumsal web tasarım ajansı

Kurumsal web tasarım ajansı olarak, işletmelerin dijital varlıklarını oluşturmak ve geliştirmek için önemli bir rol oynamaktayız. Ancak, bir web sitesi oluşturmanın yeterli olmadığı günümüzde, web sitelerinin SEO dostu olması gerekmektedir. SEO, web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlayarak, potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Web sitelerinizin SEO dostu olmasını sağlamak için bir dizi strateji uyguluyoruz. Bu stratejiler şunlardır;

İlk Adım: Site SEO Audit

Mevcut bir siteniz var ve gerekli trafik alamadığınız için SEO çalışması yaptırmak istiyorsunuz. Bunun için bize geldiğinizde ilk iş olarak sitenize bir Audit çalışması yapıyoruz. İşinde uzman arkadaşlarımız profesyonel programlar işliğinde sitenizdeki mevcut hataları ortaya çıkarıyor.

Listelenen eksikler adım adım ortadan kaldırılarak siteniz hem çalışmalara uygun hale geliyor, hem de SEO için ilk adımı atmış oluyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması, SEO stratejilerinin en önemli aşamalarından biridir. Bu aşamada, müşterilerin arama motorlarında hangi anahtar kelimeleri kullandığını anlamak için bir dizi araç kullanılır. Bu, web sitenizde kullanılacak anahtar kelimeleri belirlemenize yardımcı olacaktır.

İçerik Üretimi

SEO dostu bir web sitesi, kaliteli ve özgün içeriklerle desteklenmelidir. Kurumsal web tasarım ajansları, müşterilerinin web sitelerinde yayınlanacak içerikleri oluşturmak için bir dizi strateji uygularlar. Bu içerikler, anahtar kelimelerin doğru kullanımı ve optimize edilmesi ile birlikte, arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur.

Site İçi Optimizasyon

Site içi optimizasyon, web sitenizin iç yapısının düzenlenmesini ve optimize edilmesini sağlar. Kurumsal web tasarım ajansları, müşterilerinin web sitelerinde site içi optimizasyonu gerçekleştirmek için bir dizi strateji uygularlar. Bu stratejiler arasında, anahtar kelime yoğunluğunun ayarlanması, meta açıklamaların optimize edilmesi ve iç sayfaların uygun şekilde bağlantılandırılması yer alır.

Site Dışı Optimizasyon

Site dışı optimizasyon, web sitenizin başka web siteleri tarafından referans edilmesini ve bağlantı verilmesini sağlar. Kurumsal web tasarım ajansları, müşterilerinin web sitelerinin site dışı optimizasyonunu gerçekleştirmek için bir dizi strateji uygularlar. Bu stratejiler arasında, kaliteli backlinklerin oluşturulması yer almaktadır.

Daha fazla trafik, daha fazla potansiyel müşteri
ve daha fazla iş için hazır olun!

Dijital pazarlama hizmetlerimizle, çevrimiçi dolaşan müşterileriniz için bir ağ geçidi olan harika bir çevrimiçi varlık oluşturmanıza yardımcı olacağız. Doğru müşterileri hedeflemek için doğru zaman, doğru yer ile ilgilidir.

0 Yorum

Bir yanıt yazın


Diğer Makaleler

Off Page SEO Nedir?

Off Page SEO Nedir?

Off Page SEO, sayfa dışı SEO şeklinde de bilinmektedir. Sayfa dışı SEO, Google ve diğer arama motorlarındaki organik konumunu iyileştirmek…

Detayları İncele
SEO Nedir?

SEO Nedir? SEO Teknikleri Nelerdir?

SEO nedir? SEO, Arama Motoru Optimizasyonu'nun kısaltmasıdır. İnternet arama motorlarında organik konumlandırmayı optimize etmeye odaklanan teknikler ve stratejiler bütünüdür. Markanız…

Detayları İncele
Ücretsiz SEO Araçları

En İyi Ücretsiz SEO Araçları

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için SEO çalışmalarına ağırlık vermek gerekir. Bundan dolayı en iyi ücretsiz SEO araçları ile…

Detayları İncele
Arrow-up