unknown

Freshchat Messaging, Canlı Sohbet

Jemal REJEPOVA

  Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte online ortamlara olan ilgi arttı. İnsanların dijital dünyada çok fazla vakit geçiriyor olması e-ticaret site sahiplerinin de müşteri memnuniyetine olan ilgilerini arttırmasını da sağlıyor. Freshchat veya Freshdesk Messaging olarak da bilinir. Bu bot ile birlikte müşterilerinizin sorularına hemen anında yanıt verin ve sizlerle bağlantı kurmalarını kolaylaştırın!

  Freshchat Messaging ile birlikte sizler de müşterilerinizle +33 farklı dilde etkileşim kurabilirsiniz. En yeni etkileşimli diğer eklenti ürünlerinizi tek bir çatı altında kullanabilirsiniz. Yapay zeka destekli botlara sahip olan Freshchat Messaging müşteri beklentilerinizi tam orantıda karşılamaktadır.

  Tawk ve JivoChat vb. uygulamalarda chat botu kullanabilrisiniz. Daha fazla geliştirilmiş ara yüzü ve kolay kullanımı ile son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. En yeni ve son teknolojileri kullanmak sizi dijital dünyada bir adım öne çıkarmaktadır.

Freshchat Messaging Özellikleri

  Freshchat Messaging’de müşterilerden aldığınız geri dönüşümler tek bir panel kutusunda görüntülenmektedir. Böylece, tek bir gelen kutusu ile birlikte müşterilerinizden mesajlar nereden gelirse gelsin yanıtlayacağınız alan oldukça kullanışlıdır. Hem canlı destek hizmetlerinde en önemli olaylar arasında yer alan bu durum ile birlikte uygulama içerisinde sohbet, web site sohbeti, WhatsApp, Facebook Messenger ve iMessage gibi daha fazla özelliği yönetebilirsiniz.

Müşterileriniz sizlere birçok kanaldan ulaşmaya çalışabilirsiniz. Bu noktalarda Freshchat özellikleri arasında yer alan tek bir gelen kutusu tarafından ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler yaratın.

image

Self Servis Hizmeti İle Vakitten Kazanın!

Geliştirilmiş canlı destek botları ile birlikte web sayfanızı yapay zekaya bırakın. Sizler için müşterilerinizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde anlasın ve sizlere yönlendirsin. Böylece müşterinin hangi konuda destek alacağını hızlı bir şekilde anlayabilir ve sonuçlara yönlendirebilirsiniz.

Yapay zeka botları tarafından hazırladığınız iletilerde otomatik yanıtlayıcılar işlerinizi daha da kolay bir hale sokacaktır.

Canlı Destek Personellerinden Tasarruf Edin!

  Sohbet robotu ile birlikte artık canlı destek ekibinde gece ve gündüz olarak iki vardiyalı personel tutmak zorunda kalmayın. Ayrıca yapay zeka tüm işlerinizi kolaylaştırır ve personel tasarruf sağlar. Daha az maliyetler ile daha fazlasını yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uygun maliyetli modern mesajlaşma ile birlikte işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Bu canlı sohbet uygulaması yabancı müşteriler için kendi diline çeviri yapar. Ek olarak mobil uygulamalar ve fazlası için kurulum- kullanım eğitimleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

0 Yorum

Bir yanıt yazın


Diğer Makaleler

Magento Hepsıburada Entegrasyonu

Magento Hepsiburada Entegrasyonu

Magento Hepsiburada entegrasyonu, Magento altyapısını kullananlar için benzersiz avantajlar vadetmektedir. Entegrasyon eklentileri ile süreçlerinizi basitleştirebilir, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.…

Detayları İncele
Sosyal Medya ve SEO İlişkisi

Sosyal Medya ve SEO İlişkisi

Sosyal medya ve SEO ilişkisi hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Bunlar farklı yöntemler içeren iki önemli pazarlama bileşenidir. Dijital pazarlama…

Detayları İncele
Programlama Dilleri

En Çok Kullanılan Programlama Dilleri Hangileri?

Birçok programlama dili vardır ve bunların çoğu farklı proje türlerine odaklanmıştır. Bu nedenle birini veya diğerini seçmek biraz karmaşık olabilir. İlgilendiğiniz…

Detayları İncele
Arrow-up