wordpress insaat firmasi temalari 0

En İyi WordPress İnşaat Firması Temaları 2022

Fatma Yüksel

WordPress inşaat firması temaları hangileri? İnşaat firmanız için daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız, sunduğunuz hizmet yelpazesini sergileyebilecek ve potansiyel müşterileri, onların beklentilerini karşılayacak deneyim ve becerilere sahip olduğunuza ikna edebilecek bir web sayfasına gereksiniminiz var.

WordPress İnşaat Firması Temaları

Çekici bir web sayfası oluşturmak için WordPress inşaat firması temaları tercih edilebilir. Bilindiği gibi WordPress, blogları desteklemenin ötesine geçen bir platformdur. Ayrıca tamamen ücretsizdir, kullanımı kolaydır ve çok sayıda tema ve eklenti sayesinde güçlü web siteleri oluşturmanıza olanak tanımaktadır. Şimdi, WordPress inşaat firması için tema seçeneklerine göz atalım…

1. RubyBuild Teması

Wordpress İnşaat Firması Temaları

Bina ve inşaat sektörü düşünülerek oluşturulan RubyBuild, harika bir temadır. Dahil edilen üç ana sayfa demosu bulunmaktadır. RubyBuild tamamen duyarlıdır. Hem masaüstü hem de mobil cihazlar için uyumludur. Çeşitli özelleştirme seçenekleri sunan bu tema, web sayfanızı istediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olmaktadır.

2. Bauer Teması

Wordpress İnşaat Firması Temaları

WordPress inşaat firması temaları arasında bir diğeri de Bauer olmaktadır. Tamamen esnek ve kullanışlı özelliklerle dolu bir temadır. Gelişmiş portföy ve resim galerisi düzenleri ile geçmiş projelerinizi kolayca sergileyebilirsiniz. Çağdaş bir tasarım için video arka planlarından ve paralaks efektlerinden de yararlanabilirsiniz.

3. Bigger Teması

Wordpress İnşaat Firması Temaları

İnşaat şirketleri için en iyi ve kaliteli WordPress temalarından birine ihtiyacınız varsa bu tema tam size göre. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucuya sahiptir. Bu sebeple kullanmak için herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız olmamaktadır. Piyasadaki birçok temanın harika özellikleri ve işlevleri vardır, ancak hepsi tam olarak ihtiyaçlarınıza yanıt vermez ve tüm büyük tarayıcılarda çalışmaz. Bundan dolayı, beklentilerinizi karşılayacak bir tema arıyorsanız; Bigger iyi bir seçim olacaktır.

4. Helpmate Teması

Wordpress İnşaat Firması Temaları

WordPress inşaat firması temaları listesinde yer alan Helpmate teması oldukça kullanışlıdır. Tasarımı ve özellikleri, inşaat firması sayfaları için mükemmel şekilde çalışmaktadır. Bu tema, hizmetlerinizi, eski inşaat projelerinizi, referanslarınızı göstermenize olanak tanımaktadır. Ek olarak, görsel bir sürükle ve bırak oluşturucu aracılığıyla temanın herhangi bir görsel yönünü değiştirebilecek ve sayfa mizanpajlarını düzenleyebileceksiniz.

5. Pioneer Teması

Wordpress İnşaat Firması Temaları

Minimalist tasarımı sayesinde Pioneer teması, çok çeşitli sektörler ve web siteleri için son derece uygundur. Pioneer, özelleştirmesi kolay bir temadır.  İnşaat projelerinizi düzenlemek için portföy kategorilerinizi kullanabilirsiniz. Böylece kullanıcıların ilgi alanlarına en uygun olanı bulmasını sağlayabilirsiniz.

6. Sallira Teması

Wordpress İnşaat Firması Temaları

WordPress inşaat firması temaları Sallira teması ile devam ediyor. Sallira teması, temiz ve çağdaş bir web sitesi tasarımı arayan inşaat şirketleri de dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerden web siteleri için bir şablon setidir. 15 ana sayfa versiyonu ve sınırsız renk seçeneği içermektedir. Bu nedenle marka kimliğinizin renklerini bu tema ile öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca pratik bir iletişim formu, sosyal ağlarla entegrasyon, duyarlı bir tasarım ve çok daha fazlasını sunmaktadır.

7. Roof Teması

Wordpress İnşaat Firması Temaları

Roof WordPress web sitesi şablonları, daha fazla potansiyel müşteri ve daha fazla satış oluşturmanıza yardımcı olacak gelişmiş özelliklerle doludur. Bu tema size diğer WordPress temalarına göre bir avantaj sağlayacak ve faaliyet alanınızı rekabetçi ve profesyonel bir iş olarak konumlandıracaktır.

8. BeSmart Teması

wordpress insaat firmasi temalari 8

WordPress inşaat firması temaları listesinde yer alan BeSmart son derece basit ve işlevsel bir temadır. Bir inşaat şirketi için benzersiz bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlayacak güçlü ve esnek tema seçeneklerine sahip, gelişmiş bir çerçeve ile birlikte gelen, tamamen duyarlı, esnek, temiz, SEO için optimize edilmiş bir temadır.

9. Grafon Teması

wordpress insaat firmasi temalari 9

Grafon teması, yalnızca aralarından seçim yapabileceğiniz farklı web sitesi demoları sunmakla kalmaz, aynı zamanda hizmetlerinizi ve geçmiş proje portföyünüzü sunmak için göz alıcı, harekete geçirici mesajlar ve farklı web sitesi şablonları sunar. Ayrıca aşağıdaki ana özellikleri de sağlamaktadır:

  • Visual Composer sürükle ve bırak oluşturucuyu içermektedir.
  • Video arka planları.
  • Eşsiz paralaks efektleri.
  • Maliyet hesaplayıcı.
  • Tamamen duyarlı tasarım.
  • Contact Form 7 ile uyumluluk.
  • Tamamen özelleştirilebilir.

10. Block Teması

wordpress insaat firmasi temalari 10

Block, inşaat şirketleri, mimarlık firmaları ve danışmanlık şirketleri için idealdir. Modern ve temiz WordPress temasıdır. Bu web sitesi şablonları, web sitenizi istediğiniz gibi özelleştirmenize yardımcı olmak için üç renk şeması, 14 özel widget ve 25 tema ayarıyla birlikte gelir.

11. Stack Teması

wordpress insaat firmasi temalari 11

Stack, kurumsal görünümlü bir inşaat web sitesi oluşturmak için en iyi WordPress temalarından biridir. Bu tema bir sürükle ve bırak oluşturucu içerir ve hızlı yükleme süreleri için optimize edilmiştir. Ek olarak, 150’den fazla demo sayfası, 290 özelleştirilebilir arayüz bloğu ve bir ton özenle hazırlanmış öğe barındırmaktadır.

12. Cordon Teması

wordpress insaat firmasi temalari 12

Cordon, en yaratıcı WordPress temalarından bir diğeridir ve birden fazla endüstri sektörü için uygundur. Önceki bina ve inşaat projelerinizi sergileme yeteneği, müşteri referansları ve muhteşem tam genişlikte başlığı ile inşaat şirketleri için mükemmel bir temadır. Harekete geçirici mesajlarınız için çeşitli ana sayfa düzenleri ve göz alıcı butonlar sunmaktadır. Tema tamamen duyarlıdır ve çok sayfalı bir site veya tek sayfalı bir site oluşturmak için kullanabilirsiniz.

İnşaat firması web tasarım hizmetleri için Dijimad ekibinden destek alabilirsiniz. Daha fazla WordPress temasını keşfetmek için TIKLAYINIZ!

0 Yorum

Bir yanıt yazın


Diğer Makaleler

Wordpress LMS Eklentileri

En İyi WordPress LMS Eklentileri

Yüksek miktarda para harcamaya gerek bulunmayan online kurslar, eğitimciler için ekonomik getirisi fazla olan yeni bir iş koluna dönüşebiliyor. Eğer…

Detayları İncele
x12 2

Şimdi İşlerinizi E-ticaret Platformuna Taşıyın.

Yaptığınız İşi Kurumsallaştırmak için Web Sitenizi E-ticaret Sitesine Dönüştürün Çok hızlı meslek eskiten bu dönemde en çok rağbet gören online…

Detayları İncele
Wordpress Nedir?

WordPress Nedir? WordPress ile Ne Tür Projeler Yapılabilir?

Wordpress nedir? Piyasadaki web sitelerinin %35'i WordPress ile yapılmıştır. Peki, Wordpress ile hangi projeleri hayata geçirebilirsiniz? Web dünyasına yeni başlıyorsanız;…

Detayları İncele
Arrow-up