WooCommerce Geliştirme Hizmetleri

Mevcut WordPress web sitenizi dünya çapında en iyi  WooCommerce geliştirmesi  tarafından özelleştirilebilir bir e-ticaret mağazasına dönüştürün.

Referanslarımız

Neden E-ticaret

E-ticaret çok geniş bir alan, bir marka veya işletmeye sahip olmadan da internet üzerinden ticaret yapabilirsiniz.

24 Saat Açık Mağaza

Ürünlerinizi internet üzerinden satışa açtığınız an 7 gün 24 saat müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir dükkan olursunuz.

Düşük Maliyetler

7 gün 24 saat açık kalan bu mağazanızda, reel hayatın aksine kira verme, işlek bir yerde mağaza açma gibi dertlerden kurtulmuş olursunuz.

Müşteri Kitlesi

E-ticaret mağazanızı açtığınızdan itibaren internet erişimi olan her kullanıcı sizin için müşteri potansiyeli taşımaktadır.

WooCommerce Mağaza Kurulumu

E-ticaret şuanda dünyanın dört bir yanını sarmış durumdadır. Kendi online işletmenizi kurmanız, sizlere daha büyük bir hedef kitle ve geleniksel bir işletmeyle karşılaştırdığınızda daha prestijli gözükmenizi sağlayacaktır.

WooCommerce tamamen ücretsiz bir eklentidir bu sayede maliyet açısından düşünüldüğünde işletmelere ek bir harcama sarfetmeden, e-ticaret sitelerini oluşturmalarına imkan sunar.

Gelin ve bu süreçlerinizi dijimad ile beraber daha kolay bir hale getirin. Hemen teklif al
E Ticaret WooCommerce 2
2 2

Shopify Mağaza Kurulumu

Dünya devi olan bir çok markanın kullandığı bu sistemi kullanıyor olması, Shopify’ın avantajlarının fazla olduğunu anlatan bir seçimdir.
Shopify’ın diğer e-ticaret hizmetlerine göre kendini en avantajlı yapan özellikleri Alt yapının karmaşık olmaması, ürün eklemek, ödeme almak, satış sürecini doğru şekilde yönetmek gibi bir yapının direkt olarak size anahtar teslim vermesi işinizi epey bir kolaylaştıracaktır.
Gelin ve bu süreçlerinizi dijimad ile beraber daha kolay bir hale getirin. Hemen teklif al

Magento Mağaza Kurulumu

E-Ticaret’in hızlı geliştiği bu pazarda, mağazanızın müşterilerinize iyi deneyimler yaşatmasını istiyorsanız doğru bir platform seçmelisiniz.

Magento bu konuda oldukça iddalı bir platformdur ister küçük, ister büyük bir işletmeniz olsun, Magento ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir. Bu esneklik sayesinde tüm gereksinimlere uyum sağlar.

Gelin ve bu süreçlerinizi dijimad ile beraber daha kolay bir hale getirin. Hemen teklif al
3

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up