Dijital Çözümler

Tüm E-Ticaret sürecinde satış oranlarınızı artırmak, yönetmek ve yardımcı kurgular kurmak olmazsa olmazlardandır. Dijimad olarak sizlere bu Dijital çözümleri sağlayabilir ve sunabiliriz.

#1

FreshChat Canlı Sohbet Servisi

E-Ticaret Dünyasında müşteriyi site üzerinde tutmak sorularına hızlıca yanıt bulmak çok önemlidir. Eğer gerekli cevapları bulamazsa gelen ziyaretçileri satışa çevirmek oldukça zor bir süreç haline gelicektir.

FreshChat sayesinde sitenize gelen ziyaretçilere hızlıca yanıt verebilir. Siz olmadığınızda da kolayca kurabileceğiniz sohbet botları sayesinde müşterilerinize etkileşimde kalabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

FreshChat ile çalışmaya karar verdiyseniz, tüm Bu Süreçte sizler için tüm kurguyu hazırlayabilir sunabiliriz! Bizimle iletişime geçmek için [email protected]ink

#2

Tidio Canlı Sohbet Uygulaması

Tidio ile WordPress sitenizde oldukça kolay kurulum ile Canlı sohbeti aktif edebilir ve müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz. 

Kuracağınız botlar ile müşterileriniz hangi sayfada olduğunu tespit edip bulundukları sayfalara göre mesajlar gösterebilirsiniz.  Tidio hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Tidio ile E-Ticaret sürecinizde tüm canlı sohbet kurgunuzu hazırlayabilir ve sizlere sunabiliriz! Bizimle iletişime geçmek için [email protected]ink

#3

FreshDesk Destek Talebi Sistemi

Hizmet sunduğunuz ürünleriniz var ise müşterilerinizden gelen geri dönüşlerin yönetiminde bazı zamanlar zorlandığınız olabilir. Freshdesk tam olarak u Süreçlerde tüm öneri/şikayet yardım gibi konuları bir arada tutabileceğiniz bir araç olarak yardımınıza koşuyor.

Tüm destek talebi sisteminizi sizler yerine hazırlayabilir ve teslim edebiliriz! Bizimle iletişime geçmek için [email protected]ink

Dijital Çözümler için;

    Arrow-up