CMS (Content Managent System) Geliştirme

CMS geliştirme – İçerik Yönetim Sistemi, genel olarak, farklı ayrıcalık seviyelerine sahip birden fazla kullanıcının herhangi bir web sitesi uygulamasının veya bir projenin her türlü verisini, içeriğini veya bilgisini yönetmesini sağlayan bir web tabanlı uygulamayı ifade eder.

CMS geliştirme ile dinamik ve yönetilebilir bir web sitesi oluşturun

İçerik Yönetim Sistemi veya CMS, bir web içerik yönetim sistemidir. Kullanıcıların içeriği eklemesine, düzenlemesine veya yayınlamasına olanak tanır.

Bu zaman kazandıran çözüm, içeriği kaydetmek için bir veritabanı kullanır ve okuyucuya etkili içerik sağlamak için sunum katmanında çalışır. Teknik bilgisi olmayan kullanıcıların bile içeriklerini oluşturmasına ve kolayca sunmasına izin veren WYSIWYG editörlerini kullanır. Böylece, sistemin her forte parçası olmasını teşvik etmek için ekler. Geliştiriciyi gereksiz kodlama çabasından kurtarır ve oluşturma sürecini çok daha hızlı hale getirir. CMS çözümlerinin, içeriğin düzenlenmesine izin vermek için birden fazla eylemi olan, genellikle Yönetici ucu olarak bilinen bir arka ucu vardır. CMS yardımıyla kullanıcı,  herhangi bir ekran boyutuna sığabilecek duyarlı bir tasarımı görüntüleyebilir.

İşletmeniz İçin CMS'nin Faydaları

Kolay bir içerik yönetim sistemi ile verimliliği artırın. Gelişmiş özellikler, içeriğin hızlı yönetimini sağlar. CMS kurulumlarında Strapi ile hizmet vermekteyiz

Kullanım Kolaylığı

Yaygın olarak kullanılmaktadır ve çok çeşitli eklentiler sağlar. Kullanımı çok kolay ve yönetilebilir arayüz sunar.

Daha Düşük Bakım Maliyeti

İçerik Yönetim Sistemi genellikle bir web sitesi oluşturmak ve çalıştırmak için kullanılır. Bunun yardımıyla, teknik olmayan bir kişi bile bir web sitesine içerik yerleştirebilir ve zahmetsizce takip edebilir.

Geliştirici Gerekmez

Web sitesi üzerindeki içerik, herhangi bir web sitesinin ruhudur. Taze ve güncel kalması için güncellemelere ihtiyacı var. CMS çözümlerimiz herhangi bir güçlük çekmeden basit bir arayüz kullanarak içerik oluşturmanıza olanak tanır.

İçerik Kontrolü

İyi bir CMS, işletmelerin içeriği oluşturmasını, düzenlemesini, yayınlamasını ve arşivlemesini sağlar. Daha sonra bu tür içerik, veri ve bilgileri çok hızlı ve verimli bir şekilde dağıtır.

Müşteriye Ait Depolama

CMS, bir dizi dijital temas noktasından müşteri verilerinin toplanmasına yardımcı olur. Ve kullanıcıların markayla nasıl etkileşime geçtiğini anlamaya yardımcı olur. Ayrıca, işletmeye uyarlanabilirlik hakkında bir fikir verebilir.

SEO'yu Etkili Bir Şekilde Yönetin

CMS, sitenizdeki her sayfanın URL'sini otomatikleştirir. Ve iyi bir CMS, SEO'yu da içerir. İçeriğin, işletmenin büyümesine yardımcı olacak arama motorlarında iyi sıralanmasını sağlar.

Hatirlaticilar 4

CMS Geliştirmenin Gelecekteki Kapsamı

İçerik Yönetimi, Medya, E-Ticaret ve daha birçok sektör için bilgi ve kayıt yönetimi sunar. Ölçeklenebilir ve güvenli bir CMS çözümü sayesinde her türden web sitesi oluşturulabilir.  Kullanıcılar, birden fazla kullanıcının ilgisini çeken bir web sitesi oluşturmak için özel CMS geliştirme hizmetlerinden yararlanabilir. CMS tabanlı web sitesi, bir buton yardımıyla sosyal medya ile kolayca entegre edilebilir.

  • Yayıncıya zaman kazandırmak için nesnelerin ve bileşenlerin yeniden kullanılabilirliğini sağlar.
  • Ek olarak, etkileşimli olan yapılara yardımcı olur, tutarlılığı korur ve bunların bağlantılı olarak görünmesini sağlar.
  • Bir web içerik yönetim sistemi kullanarak web sitelerinin tüm izinlerini kontrol edin.

CMS ile ne tür web siteleri oluşturabilirsiniz?

Rekabete uygun bir iş kurmak için onu bir web sitesiyle desteklemek zorunludur. CRM platformları amaca ulaşılmasına yardımcı olabilir. Günümüzde, şirketiniz için herhangi bir amaca ulaşmak için bu tür platformlar kullanılabilir 

  • Blog sitesi kurmak
  • Bir web portalının oluşturulması
  • E-ticaret siteleri
  • Forumlar
  • Üyelik web sitesi
  • Forumlar
  • Portföyler ve çok daha fazlası.
Hatirlaticilar 5

İşinizi yönetilebilir olması için küresel şirketlerle ortak oluyoruz

Bildiğimiz gibi dijitalleşme günümüzde zirvede. Dolayısıyla bu büyüyen dünyada, ortaklık başarının anahtarıdır. Ortaklık, ağınızı tüm dünyaya yaymanın ve dolayısıyla işletmenizin popülaritesini artırmanın yeni bir yoludur. 

Dijimad, size sunduğumuz farklı ortaklıkların avantajlarından yararlanabileceğiniz bir fırsat sunuyor. Ortaklık, işinize sonsuz olasılık ve fırsat verir. İşletmenizin, şirketiniz için sürekli büyüme ve yeniliğe doğru gelişmesine yardımcı olur.

Bir alt baslik ekleyin 33

Özel Oluşturulmuş CMS Geliştirme

Bildiğimiz gibi, her işletmenin ayrı ve farklı gereksinimleri vardır. Dolayısıyla her işletme için tek bir çözüm uygun olmayacaktır. Ayrıca, değişiklikler sabittir ve trende göre güncellenmek, herhangi bir işletmenin büyümesi için çok önemlidir.

Her e-ticaret işinin bu gereksinimini yerine getirmek için Dijimad, işin gereksinimlerine göre geliştirmeyi yaptığımız özel bir hizmet önerir. Bu nedenle, teknik bilgisi olmayan kullanıcılar için özelleştirme işlevlerine sahip kolay bir araç sağlıyoruz.

CMS geliştime ekran görseli
CMS geliştime görseller

Açık Kaynak CMS Geliştirme

Açık topluluk, açık kaynaklı CMS geliştirme hizmetini oluşturur ve kullanım, modifikasyon için piyasada serbestçe bulunur. Açık kaynaklı bir CMS geliştirme şirketi olan Dijimad, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için açık kaynak geliştirme uygulamalarını optimize etmeye de çalışır.

Müşteri sonuçlarının vizyonundan türetilen özelleştirilmiş bir çözüm. Daha yüksek üretkenliğe, verileri etkin bir şekilde yönetmeye, maliyeti düşürmeye ve iş prosedürünün sorunsuz akışına yardımcı olur.
Dijimad’de tüm açık kaynaklı CMS platformları için çözüm bulacaksınız. İşletme sahiplerine kendileri için en uygun çözümü bulmalarında ölçeklenebilirlik kazandırmaya yardımcı olur.

Kurumsal CMS Çözümleri

Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi çözümü, yapılandırılmamış içerik ve belgeleri yakalama, koruma, yönetme ve teslim etme yeteneği sağlar. Halk arasında ECM olarak bilinir.

Ayrıca, politika kontrolüne uygun olarak web sitesindeki içeriği dijital olarak güvence altına alır. İçeriğe daha fazla güvenlik sağlar, burada minimum riskle aktarılabilir.

Dijimad, CMS platformlarının sorunsuz değişimini sağlar ve bunlara göre düzenli güncellemeler sağlar.

CMS geliştime görselleri
CMS geliştime görseli

CMS Taşıma ve Yükseltme

CMS’ye geçiş ve yükseltme, işletmenizi güncel tutmanıza ve daha fazla büyümeye hazır olmanıza yardımcı olur. Ayrıca Dijimad, size kolay İş Süreçleri Yönetimi sağlayan çözümler sunar.

Günümüzde, işletmeler için bir değişiklik yapmak caziptir. Güncellemeler, web sitesi hızıyla ilgili sorunları gidermeye yardımcı olabilir. 
Ayrıca, web sitesi için büyük miktarda trafiği işleyebileceği bir yetenek sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca sitenizi kendi başınıza düzenleyememe ve yönetememe sorununu da ortadan kaldırır.

Kullandığımız teknolojiler

php logo

PHP

node js logo

Node Js

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ vue js logo

Vue

flutter logo

Flutter

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ github logo

Github

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ docker logo

Docker

google amp logo

AMP

webpack logo

Webpack

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ nuxt

Nuxt

Headless E-Ticaret Geliştirme Hizmeti​ tailwind css logo

Tailwind

javascript logo

Javascript

jquery logo

JQuery

Eklenti geliştirme sürecimizde, en iyisini geliştirebilmek için çok fazla pazar araştırması yapıyoruz. Yanısıra CMS geliştirme şirketi olarak, müşterimizin mağazasının en son teknolojiye sahip olmasına yardımcı oluyoruz.

Firmanıza özel çözümler
üretmek için burdayız hemen
bir proje başlatın

İletişime geç görseli
Arrow-up