bursa yazılım ajansı

Bursa Yazılım Ajansı

Fatma Yüksel

Şirketlerin hazır paket yazılımları pek çoğu için işlevsel ve düzgün bir sonuç vermemektedir. Bu noktada şirketler kendi tekniklerini bulmakta ve bu sağlıksız tekniklerle devam etmektedirler. Bursa yazılım ajansı ile iş birliği yaparak web tabanlı özel yazılımlar kullanabilir, işletmenizin gereksinim duyduğu tüm altyapı ve sistemi hemen edinebilirsiniz. Dijimad olarak firmaların ihtiyacı olan sistemi onlara özel şekilde kuruyoruz.

En İyi Bursa Yazılım Ajansı

bursa yazılım ajansı

İşiniz için Bursa yazılım ajansı arıyorsanız; biz her daim yanınızdayız. Özel yazılımlar yalnızca size özgüdür ve kolay bir şekilde firmanızı hayata geçirebilmenize olanak tanır. Bu sayede sistemi kendi operasyonel süreçleriniz için pratik şekilde kullanabilirsiniz. Sistemin bütün altyapısı ve kurulumu sıfırdan yapılmaktadır. Hazır paket değildir. Bundan dolayı dilediğiniz gibi geliştirip güncellemek söz konusu olabilmektedir. Bu sayede yapı, uzun seneler boyunca şirketinize hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa yazılım ajansı olarak; yazılım altyapısının projelere sunacağı yarara göre dili seçiyor ve projeyi de buna uygun şekilde geliştiriyoruz. Projeyi incelemek ve detayları öğrenmek adına şirketlere çeşitli sorular soruyoruz. Ardından bu soruların cevaplarına göre bir iş planı hazırlıyoruz. Zaman bazlı ilerleme süreçlerini rapor halinde firmalara iletiyoruz. Bu süreçte şirketlere bilgi aktarıyor ve şirketlerden talep edilen verileri yazılımda kullanıyoruz.

Çalışma yapısını ve sistemi daimi olarak geliştirerek herhangi bir probleme yol açmadan hazırlık yapıyor ve elde edilen bu sistemleri devreye alındığında sorunsuz şekilde güncelliyor, değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Sonuç olarak firmalar çok daha etkin şekilde yatırım yapabiliyorlar. Proje tesliminden sonra da tüm olası problemlerde destek sağlamaya devam ediyoruz. Şirketlerle uzun soluklu bir iş ilişkisi kuruyor ve yazılımlara her daim destek veriyoruz.

Bursa Web Tasarım ve Yazılım

bursa yazılım ajansı

Bursa yazılım ajansı olarak, kurumsal web yazılım ve web tasarım çalışmalarımızla şirketlerin güçlü taraflarını dijital alanda kullanıcılara yansıtmak için önemli çalışmalar yürütmekteyiz. Projelerin hazırlık sürecinde şirketlerin beklenti ve hedeflerini dinliyoruz. Bu beklenti ve hedefler ışığında tasarım sürecini başlatmaktayız.

Web tasarım aşamasında şirketin kurumsal kimliğine hitap eden yazı tipi, renk ve görselleri büyük bir özenle seçmekteyiz. Trend olan bütün ayrıntıları takip ediyoruz ve elbette kullanıcı deneyimine özel gösteriyoruz. Tasarımda minimal detayları web sayfanıza yansıtarak hem şirketlerin hem de kullanıcıların gözlerini yormayan, kullanışlı, sade ve şık web tasarımları oluşturuyoruz.

Şirket ve ajansın onayını alan web sayfası tasarımı bir diğer aşamada web yazılım ekibimiz tarafından kod ortamına aktarılmaya başlar. Back-end ve front-end aşamalarından meydana gelen yazılım sürecinin tamamlanması ile beraber projenin büyük bir kısmı bitmiş oluyor.

bursa yazılım ajansı

Yazılım sürecinin bitmesinin ardından web sayfasının içerik girişleri başlar. Şirket tarafından bize iletilen çeşitli içerikler, gerektiği hallerde SEO dostu hale getirilmek için revize oluşturulabilir. Resimlerin sayfa hızını düşürmemesi ve düşük kaliteye neden olmaması için gereken boyutlandırma da yine ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Mobil cihazlar pek çok internet kullanıcısının ilk tercihi olmaktadır. Bundan dolayı bütün projelerde duyarlı tasarım hususunda özen göstermekteyiz. Web sayfası için kullanmayı tercih ettiğiniz bileşenlerin bütün mobil cihazlarda problemsiz bir şekilde çalışmasına ve yüklenme hızının en yüksek seviyede olmasına dikkat ediyoruz. Web sayfalarının kullanıcılar tarafından tercih edilebilirlik oranını yükselten en önemli faktörlerden biri olan güvenlik hususunda da web sayfası sahiplerini bilgilendirmekteyiz. SSL sertifikalarını satın alma konusunda da firmalara destek olmaktayız.

Bursa yazılım ajansı hizmeti sağlayan firmamız, gerektiği durumlarda entegrasyon eklentileri ile sisteminizi geliştirmektedir. Bütün aşamaları geçen ve onaylanan web sitesi, lansman öncesinde pek çok farklı testten geçirilir ve size teslim edilir.

Siz de Bursa yazılım ajansı gereksinimleriniz için bizden hizmet talep edebilirsiniz. Bunun için iletişim bölümünden ekibimizle bağlantıya geçebilirsiniz.

0 Yorum

  Bir cevap yazın

  Diğer Makaleler

  Wordpress ile Pazaryeri

  WordPress ile Pazaryeri Kurmak için Gerekli Eklentiler 2022

  Wordpress ile pazaryeri kurmak oldukça kolay. Pazaryeri siteniz için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri eklentilerle halledebilirsiniz. Amazon, eBay veya Flipkart gibi başarılı…

  Detayları İncele
  wordpress insaat firmasi temalari 0

  En İyi WordPress İnşaat Firması Temaları 2022

  Wordpress inşaat firması temaları hangileri? İnşaat firmanız için daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız, sunduğunuz hizmet yelpazesini sergileyebilecek ve potansiyel müşterileri,…

  Detayları İncele
  Bursa E-Ticaret Ajansı

  Bursa E-Ticaret Ajansı

  E-ticaret dünyasına başlamadan önce, onun hakkında detaylı bir araştırma yapmanız ve işinde uzman olan Bursa e-ticaret ajansı ile çalışmanız son…

  Detayları İncele
  Arrow-up